Dzisiaj jest: 27.5.2024, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Promocja z wykorzystaniem Presell Page

Dodano: 9 lat temu Czytane: 1462

Umieszczanie artykułów na stronach typu presell page to jeden z lepszych, masowych sposobów na promocję naszej witryny w zasobach sieci Internet.

Nawet najlepsza strona, z treścią, na którą jest zapotrzebowanie będzie bezużyteczna jeśli nie zaistnieje w wyszukiwarkach, i to najlepiej na pierwszej stronie, czyli w tak zwanym TOP10. A co dopiero jeśli naszą stroną jest sklep internetowy…

Metoda pozycjonowania przez umieszczanie wpisów na stronach typu presell page jest znacznie skuteczniejsza, niż pozycjonowanie przez popularne seokatalogi. To na co musimy zwrócić uwagę, to unikalne opisy, a jeśli moderator przyjął nam kopię, lub strona taka jest niemoderowana, oznaczać to będzie, że wkrótce stanie się śmietnikiem, o ile już nim nie jest. Jeśli jakaś strona typu presell page jest niemoderowana, można od razu darować sobie dodawanie wpisu, szkoda naszego czasu… Praktykując tego rodzaju pracę, z biegiem czasu jednym rzutem oka, odróżnimy śmietnik od wartościowego precelka.

Niemal 100% gwarancją wysokiej jakość strony presell page jest pobierana opłata za dodanie wpisu. Moderatorzy dbają wtedy o jakość, unikalność wpisów i przestrzeganie zasad regulaminu, nie przymykają oka na drobne braki. Taki płatny precel, choć jest ich niewiele w sieci, to gwarancja wysokiej mocy wychodzących linków. Odnaleźć je można na różnego rodzaju spisach i listach, które bez problemu znajdziesz za pomocą wyszukiwarki

Powstanie stron typu presell page odmieniło świat SEO. Sprawiło, że pozycjonowania nabrało nowej jakości. To właśnie pozycjonerzy przyczyniają się w głównej mierze do moderacji zasobów światowego internetu. Bo któż będzie wykładał pieniądze i promował strony marnej jakości, zaplecza czy też innego spam?
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.