Dzisiaj jest: 19.6.2024, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Firmowe przypinki od Aspol

Dodano: 2 lata temu Czytane: 1031 Autor:

Zorganizowanie dużego wydarzenia okolicznościowego wymaga przygotowania odpowiedniej oprawy wizualnej.

Firmowe przypinki od Aspol

Ciekawym pomysłem na podkreślenie wagi danej uroczystości będzie zamówienie dla pracowników lub uczniów specjalnych przypinek i kotylionów. Ten rodzaj dekoracji można nabyć z dowolnie wybranym nadrukiem. Przypinka będzie pełniła funkcję ozdoby, którą uczestnik może zabrać ze sobą do domu na pamiątkę. A kiedy warto zdecydować się na zamówienie kotylionów lub przypinek?

Gadżet reklamowy dla Twojej firmy

Przypinki od Aspol z okolicznosciowe.com.pl mogą stanowić doskonałą bazę do stworzenia oryginalnego gadżetu reklamowego z logiem firmy. W tym celu trzeba wybrać odpowiednią oprawę graficzną i skontaktować się z firmą, aby złożyć zamówienie. Kolorowe przypinki można rozdawać klientom w ramach akcji promocyjnej lub pracownikom, by nosili je w pracy. Taka ozdoba przyciągnie wzrok i pomoże zbudować pozytywny wizerunek marki.

Kotyliony z okazji święta państwowego

Jeśli szkoła lub inna instytucja publiczna organizuje obchody z okazji święta państwowego, to dla uczestników warto zamówić kotyliony w barwach narodowych. Te niewielkie ozdoby mogą mieć również inny kolor dostosowany do okoliczności. Na kotylionie można umieścić nadruk, który będzie nawiązywał do ważnej daty lub zawierał ciekawą maksymę związaną z obchodzonym świętem. 

Przypinki z flagami państw

Przypinki z flagami państw od Aspol świetnie się sprawdzą podczas wszelkiego rodzaju uroczystości o charakterze międzynarodowym. W ten sposób uczestnicy mogą podkreślić swoje pochodzenie lub wsparcie dla danego kraju. W szkole przypinki z flagami państw można wykorzystać podczas lekcji geografii lub w trakcie szkolnego przedstawienia. 

Kotyliony z okazji jubileuszu

Zarówno firmy prywatne, jak i instytucje państwowe często świętują ważne rocznice związane z rokiem ich powstania, bądź innymi istotnymi wydarzeniami. Wówczas można rozdać uczestnikom kolorowe kotyliony okolicznościowe z nadrukowaną liczbą lub datą. Taka dekoracja doskonale będzie się prezentowała na zdjęciach. 

Przypinki i kotyliony od firmy Aspol to uniwersalne ozdoby o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki nim można w prosty i szybki sposób uświetnić każdą imprezę lub upamiętnić wyjątkowe wydarzenie. Jest to rozwiązanie, które dobrze się sprawdzi podczas imprez masowych lub w trakcie kameralnych spotkań firmowych.

P.H.U.P. „ASPOL” Adam Studnicki, Adres: ul. Ordonówny 3, 41-209 Sosnowiec, Telefon: (+48) 723 790 590, (+48) 669 410 260, WWW: https://okolicznosciowe.com.pl/kategoria-produktu/przypinki/

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.