Dzisiaj jest: 17.7.2024, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Księgowość internetowa

Dodano: 9 lat temu Czytane: 1645

Komu dedykowana jest księgowość internetowa?

Małe firmy potrzebują całkowicie innej struktury organizacyjnej, niż te duże. W dużym biznesie prawie zawsze potrzebne jest zatrudnienie księgowej, która na cały etat będzie się zajmowała kwestiami finansowymi. W niektórych przypadkach tych księgowych musi być nawet kilka. Księgowość internetowa jest natomiast przeznaczona dla tych, którzy chcą prowadzić mały biznes i nie mają aż tak poważnych wymagań.

Jeżeli w grę wchodzi kilka, czy też kilkanaście faktur miesięcznie, to wiadomym jest, że nie ma sensu zatrudniania księgowej ani na cały etat, ani nawet na ćwierć etatu. Ktoś, kto się na tym zna, może sobie poradzić z całymi finansami nawet w ciągu kilkunastu minut. Jeżeli natomiast nie ma kogoś takiego, ani sami nie umiemy lub nie mamy smykałki do matematyki, to księgowość online będzie doskonałym wyjściem. Dzięki niej szybko uporamy się z kwestami ZUS-ów, Urzędu Skarbowego, rozliczeniami z kontrahentami i innymi, równie ważnymi aspektami. Księgowość internetowa jest więc dedykowana dla jednoosobowej działalności lub dla firm, które zatrudniają kilku pracowników.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.