Dzisiaj jest: 19.6.2024, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Używane samochody w leasing przez marketpleace longo.pl

Dodano: 2 lata temu Czytane: 846 Autor:
Redakcja poleca!

Posiadanie własnej floty pojazdów to dla każdej firmy spory nakład finansowy i poważna inwestycja.

Używane samochody w leasing przez marketpleace longo.pl
Na szczęście nie każdy przedsiębiorca musi decydować się na sfinansowanie tego zakupu z firmowego budżetu. Z pomocą przychodzi leasing, który w znaczny sposób ułatwia wyposażenie przedsiębiorstwa w odpowiednią ilość samochodów. Ta forma finansowania dostępna jest na longo.pl - marketpleace, który obsługuje firma Longo Poland.

Longo Poland Sp. z o.o. to oddział LONGO GROUP, czyli jednego z największych i najbardziej docenianych sprzedawców używanych samochodów w krajach bałtyckich oraz w Polsce. LONGO GROUP zajmuje bardzo dobrą pozycję na rynku zapewniając swoim klientom świetną jakość obsługi, najlepsze samochody i atrakcyjne warunki umowy. Firma Longo Poland została założona w 2018 roku i obecnie można ją znaleźć w polskim oddziale w Białymstoku oraz w Estonii, Litwie i Łotwie, w miastach takich jak Wilno, Ryga, Tallin, czy Poniewież.

Czym zajmuje się firma Longo?

Głównym założeniem LONGO GROUP jest ułatwienie dostępu do szerokiej gamy samochodów oraz pomoc w finansowaniu ich zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Aby to było możliwe potrzebne jest doświadczenie, wiedza i odpowiednia jakość obsługi, z której to właśnie znana jest grupa Longo. Firma kładzie bowiem nacisk na trzy bardzo ważne kwestie: szeroki asortyment, wygodne i bezpieczne zakupy oraz najwyższe standardy jakościowe samochodów. Dlaczego jest to takie ważne? Klienci są różni, tak samo, jak ich wymagania i potrzeby. Szeroki asortyment LONGO GROUP zapewnia możliwość wyboru spośród wielu popularnych modeli samochodów używanych w konkurencyjnych cenach. Oprócz tego, podczas nabywania samochodów, ważne są też wygodne i bezpieczne zakupy. Proces ten, od początku do końca przebiega w dogodnych dla klienta warunkach - zarówno w formie cyfrowej, jak i na miejscu. Ostatnią już kwestią, na którą LONGO GROUP kładzie ogromny nacisk są najwyższe standardy jakościowe sprzedawanych pojazdów. Samochody znajdujące się w ofercie firmy posiadają w pełni dostępną historię, gwarantowany przebieg, oraz pewność co do przeprowadzonego przeglądu.

Możliwości finansowania w ramach Longo

Leasing samochodu jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli planuje się zakup samochodu. Jest to znacznie dogodniejsze rozwiązanie w o wiele bardziej atrakcyjnej cenie. Formy finansowania tej usługi mogą być jednak różne, a wiele zależy od ceny samochodu, wartości zaliczki oraz okresu spłaty. Dzięki kalkulatorowi Longo w łatwy sposób można sprawdzić możliwość finansowania konkretnego samochodu oraz znaleźć model, który będzie pasował do miesięcznego budżetu Twojego lub Twojej firmy.

Bogata oferta LONGO GROUP

W ofercie Longo można znaleźć ponad 24 marki (m.in. BMW, VOLVO, czy MERCEDES BENZ) i ponad 750 samochodów dostępnych online. Jednak to nie wszystko. Ogromne doświadczenie marki oraz wysoka pozycja na rynku umożliwia wprowadzanie do oferty coraz to nowsze modele, zgodne z zapotrzebowaniem konsumenckim. Już wielu klientów zdecydowało się na wybór samochodów wchodzących w skład LONGO GROUP, teraz i ty przekonaj się o możliwościach jakie daje ta firma, wchodząc na stronę https://longo.pl/katalog i sprawdzając szeroką ofertę samochodów dostępnych w atrakcyjnych cenach.

Gdzie można znaleźć oddziały używanych samochodów LONGO GROUP?

Centra dealerskie samochodów używanych LONGO GROUP zlokalizowane są w łatwo dostępnych miejscach, dzięki czemu w szybki sposób można zaplanować wizytę i bez problemu udać się do jednego z kilku oddziałów firmy, wśród których wymienia się: Centrum Obsługi Klienta Longo Polska w Warszawie, Centrum Obsługi Klienta Longo w Rydze, Centrum Obsługi Klienta Longo w Wilnie, Centrum Obsługi Klienta Longo w Poniewieżu oraz Centrum Obsługi Klienta Longo w Tallinie.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.