Dzisiaj jest: 17.7.2024, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Poznaj tablice manipulacyjne Foxy Family

Dodano: 2 lata temu Czytane: 886 Autor:

Właściwe działanie układu sensorycznego dziecka to gwarancja jego poczucia sprawczości i bezpieczeństwa w otaczającym go świecie.

Poznaj tablice manipulacyjne Foxy Family

Tablice manipulacyjne Foxy Family to nie tylko zabawki, ale też starannie dobrane do percepcji malucha rozwijające przyciski, zagadki i wyzwania.

Czym jest tablica manipulacyjna dla dzieci?

Każda tablica składa się z dziesiątek pokręteł, dzwonków, przełączników, zasuwek i innych części, które po wykonaniu odpowiedniego działania przesuwają się, wydają dźwięk, rozłączają się lub łączą ze sobą. Każdy element posiada inną fakturę, kolor, kształt oraz funkcję. Dzięki temu bawiące się nimi dziecko rozwija swoje możliwości poznawcze i sprawność motoryczną. 

Tablice Foxy Family są ekologiczne, wytrzymałe, bezpieczne i mają kształt sympatycznych zwierzątek. Tablica manipulacyjna lisek, lama lub leniwiec może stać się dobrym przyjacielem każdego małego odkrywcy. 

Konstrukcja tablicy Foxy Family

Materiały użyte do konstrukcji tablic manipulacyjnych Foxy Family są całkowicie bezpieczne i przyjazne środowisku. Większość elementów zrobiona jest z ekologicznej sklejki liściastej pomalowanej antyalergiczną farbą na bazie wody. Niektóre części wykonane zostały z tkanin, sznurków i innych przyjaznych dzieciom tworzyw. Całość sklejona jest przy pomocy atestowanej żywicy epoksydowej. Stabilna konstrukcja z podporami i podstawkami antypoślizgowymi zapobiega chwianiu się tablicy, a uchwyty zamontowane z tyłu umożliwiają powieszenie zabawki na ścianie.

Najlepszy wiek na pierwszą tablicę sensoryczną

Istnieje szereg rodzajów tablic dostosowanych do dzieci na różnych etapach rozwoju. Zabawka może zainteresować już kilkumiesięczne maluchy. Dwulatki będą już w stanie sprawnie chwytać i przesuwać poszczególne elementy, natomiast dzieci czteroletnie poradzą sobie także z trudniejszymi zadaniami takimi jak zawiązywanie kokardki. W zależności od indywidualnych upodobań dziecka, może ono chcieć bawić się tablicą nawet do szóstego roku życia.

Dlaczego warto kupić swojemu dziecku tablicę manipulacyjną?

Tablica sensoryczna to zabawka, która rozwija zarówno wrażliwość zmysłów, motorykę, logiczne myślenie, jak i kreatywność dziecka. Wielość składających się na nią elementów sprawi, że maluch będzie z zainteresowaniem korzystał z niej przez lata. Tablice Foxy Family wyróżniają się na rynku zabawek jakością wykonania, piękną kolorystyką i pomysłowością. Nic dziwnego, skoro powstały z inspiracji maluchami zadziwionymi światem, który je otacza. Wszystkie produkty firmy oraz aktualne promocje znaleźć można na stronie foxyfamily.pl.

Tablica manipulacyjna to najlepszy prezent dla kilkuletniego dziecka. Zapewnia świetną zabawę, a także stymuluje rozwój sensoryczny i motoryczny. 

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.