Dzisiaj jest: 17.7.2024, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Styroplast.pl - producent sztukaterii

Dodano: 3 lata temu Czytane: 895 Autor:

Filma StyroPlast to przedsiębiorstwo, które zajmuje się kompleksową i fachową pomocą na najwyższym poziomie z zakresu najróżniejszych inwestycji budowlanych.

Styroplast.pl - producent sztukaterii

Wśród największych zainteresowań firmy można przede wszystkim wyróżnić produkcję styroduru oraz styropianu. 

Oferta firmy 

Firma od lat odnosi niemałe sukcesy na rodzimym rynku. Podstawą działalności jest wyspecjalizowana kadra, nowoczesny park maszyn, a także wykorzystywanie maszyn najwyższej jakości. SyroPlast wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i stara się wypracować coraz to nowe rozwiązania. 

Oferta obejmuje bardzo wiele produktów jak np. profile elewacyjne, listwy oraz gzymsy. Ponadto można też znaleźć bonie, pilastry, kolumny i najróżniejszą sztukaterię elewacyjną, na specjalne, indywidualne potrzeby klientów. Każdy element dostępny w ofercie firmy jest dopracowany w najmniejszych szczegółach. Wszystko wykonane jest ze sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. 

Realizacja zleceń

Firma StyroPlast działa kompleksowo, od momentu przygotowania projektu dopasowanego do potrzeb klientów, aż do ich akceptacji i wykonania. Czas realizacji zamówień jest bardzo krótki i nawet osoby o nietypowych wymaganiach mogą liczyć na zadowolenie i pełną realizację. Z pewnością warto zapoznać się z ofertą i wybrać najlepsze rozwiązania dla siebie. 

Materiały obrabiane przez firmę

Firma StyroPlast zajmuje się obrabianiem najróżniejszych materiałów. Wśród najpopularniejszych rozwiązań można m.in. wyróżnić drewno, aluminium, dibond, HPL, styrodur, laminaty, płyty meblowe, różne tworzywa sztuczne, płyty MDF i materiały kompozytowe. 

Warto zaznaczyć, że firma posiada specjalny stół próżniowy, który umożliwia szybkie i dokładne cięcie materiału poprzez przyssanie do powierzchni stołu, przez co unika się mechanicznego mocowania, które może doprowadzić do uszkodzeń lub zabrudzenia materiału. 

Aby dokładnie wycenić frezowanie oraz inne usługi oferowane przez firmę StyroPlast producent sztukaterii, należy przesłać dokładne zapytanie poprzez maila na adres internetowy. Wycena jest zależna od czasu pracy maszyny, a także od ceny poszczególnych materiałów. Odbywa się ona w oparciu o dokładny rysunek, rodzaj materiału i ilość szczegółowych detali. 

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.