Dzisiaj jest: 17.7.2024, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

RemonTech - producent przecinarek do styropianu

Dodano: 3 lata temu Czytane: 1169 Autor:

Firma RemonTech jest obecna na rynku budowlanym nieprzerwanie od 1990 roku.

RemonTech - producent przecinarek do styropianu

Przecinarki do styropianu dla profesjonalistów
 

W firmie RemonTech długoletnie doświadczenie idzie w parze z przekonaniem o konieczności stosowania profesjonalnego sprzętu budowlanego. Przedsiębiorstwo jest producentem, oraz dystrybutorem wysokiej klasy przecinarek do styropianu. To maszyna, która nie tylko usprawni pracę i pozwoli na oszczędności, dzięki ekonomicznemu gospodarowaniu materiałami budowlanymi. Szczegółowe informacje o ofercie firmy dostępne są tutaj: https://www.maszynadocieciastyropianu.pl/.

Maszyna do cięcia styropianu i styroduru MDS 
 

Gilotyna do styropianu pozwala uzyskać pożądane wymiary styropianowego bloku. Cięcie jest wykonane poprzez wykorzystanie drutu oporowego. Jego nagrzanie trwa tylko 2 sekundy. W maszynie zamontowano wyłącznik chwilowy. Dzięki niemu nie ma możliwości szybkiego przepalenia drutu, co gwarantuje bezpieczeństwo pracy.
 

Korzyści ze stosowania profesjonalnej gilotyny
 

Wykorzystanie maszyny do cięcia gwarantuje proste i szybie docięcie styropianu. Duża dokładność pozwala uzyskać optymalne wymiary wycinanych elementów. Dzięki temu czas wykonywania usługi ulega skróceniu. Zmniejsza się również zużycie materiału. Wykluczenie nieudanych czy niedokładnych docinek ma również aspekt ekologiczny: im mniej odpadów tym mniejsza emisja energetyczna. Wycinarka eliminuje fruwające kulki styropianowe, będące zmorą ekip prowadzących termoizolacje. Precyzja maszyny do cięcia styropianu pozwala na wykonanie estetycznych detali architektonicznych, takich jak gzymsy czy sztukaterie elewacyjne.
 

Oferta handlowa firmy RemonTech
 

Oprócz produkcji i dystrybucji solidnie wykonanych maszyn do cięcia styropianu firma RemonTech dostarcza profesjonalny osprzęt eksploatacyjny. W ofercie znajdują się druty oporowe, oraz transformatory, gwarantujące sprawne i bezpieczne użytkowanie przecinarek. Wielką zaletą producenta jest dostępność części zapasowych, oraz sprawny system serwisowania w systemie drzwi do drzwi. Maksymalny czas serwisu pogwarancyjnego wynosi 10 dni. Długa obecność na rynku świadczy o wysokiej jakości, optymalnym stosunku ceny do jakości, i zadowoleniu klientów.
 

Certyfikat CE
 

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich przyznało Maszynie do cięcia styropianu MDS Deklarację Zgodności WE. Dokument poświadcza spełnienie wszystkich wymagań bezpieczeństwa i zgodności prawnej z obowiązującymi przepisami, co pozwala Producentowi na oznaczenie urządzenia znakiem CE.

Interesujący artykuł:
http://www.europianocomp.pl/okna-pcv-czy-aluminium/

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.