Dzisiaj jest: 17.7.2024, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Pi-nuts - zaopatrzenie gastronomii

Dodano: 4 lata temu Czytane: 2099 Autor:
Redakcja poleca!

Prowadzisz cukiernię, lodziarnię czy piekarnię? Jesteś cukiernikiem, kucharzem? Kochasz piec, kreować, nadawać swoim produktom doskonały smak?

Pi-nuts - zaopatrzenie gastronomii

Doskonale zatem wiesz, że jakość Twoich wypieków czy wyrobów zależy w dużej mierze od użytych do ich produkcji składników. Poznaj firmę, która zdobywa uznanie coraz większej grupy klientów. Firmę, która dba o każdy szczegół, o każdego klienta osobno.
 

Dlaczego warto zaufać marce Pi-nuts?
 

          Wieloletnie doświadczenie w branży zaopatrzenia szeroko pojętej gastronomii to jeden z atutów Pi-nuts. Od lat zaopatrują polskie cukiernie, piekarnie i lodziarnie w wyśmienite pasty orzechowe, kawy, bazy do lodów czy orzechy. Aromatyczne, doskonale wyselekcjonowane, sprawdzone, o najwyższej jakości. Każdy klient może być pewien, że nad całością produkcji czuwa sam Prezes Zarządu całego przedsięwzięcia, pan Paweł Petrykowski, Mistrz Polski w Lodziarskich Mistrzostwach Polski. To doskonała rekomendacja.
 

W ofercie:

 • wyśmienite kawy – Ciao Bella (nuty smakowe: orzech i czekolada) i Golden Grain (nuty smakowe limonka i morela)
 • pasty/ miazgi orzechowe (100% - bez dodatków) pistacjowe, z orzechów nerkowca, z prażonego kokosa, itd.
 • Orzechy, ziarna, bakalie – pistacje, morele, wiórki kokosowe, orzechy nerkowca, brazylijskie, itd.
 • Doskonałą wanilię – w różnej postaci: laski, ekstrakty czy pasty, importowaną od producentów z Madagaskaru
 • bazy do lodów – do lodów rzemieślniczych LN2, lodów wysokobiałkowych FIT PROTEIN czy lodów sorbetowych SCL, jak  i wiele innych

   Dbałość o wysoką jakość każdego produktu to priorytet dla Pi-nuts. Każdego dnia firma dostarcza zaopatrzenie dla gastronomii w postaci bezpiecznie zapakowanych produktóww jak najszybszym czasie. Serce firmy to wykwalifikowana kadra. Ludzie tworzący z pasją, otwarci na sugestie klientów, ich potrzeby i oczekiwania. Dzięki bogatemu asortymentowi Pi-nuts zrealizuje każde Twoje zamówienie. Stała dostępność produktów na magazynie to kolejny atut. Jako klient masz zatem pewność, że szybko otrzymasz potrzebne składniki.
 

Co wyróżnia Pi-nuts na rynku gastronomicznym?
 

Zastanawiasz się, czy warto zaufać tej firmie? Warto.

 • Dostarcza produkty najwyższej, sprawdzonej jakości,
 • Ma bogatą ofertę produktów,
 • Realizuje indywidualne zamówienia, tworzone także pod wytyczne klientów,
 • Oferuje darmowe pakiety produktów, byś mógł spróbować i zdecydować,
 • Służy swoją wiedzą, doradzi, podpowie, znajdzie rozwiązanie najlepsze dla Ciebie,
 • Produkty są odpowiednie dla wegetarian, mają długi termin przydatności do spożycia,
 • Oferuje najlepszy stosunek ceny do jakości.

    Pi-nuts, w trosce o satysfakcję, zapewnia stały kontakt z klientem, od momentu złożenia zamówienia, informację o stanie realizacji, aż po dostawę pod wskazany adres. Firma jest otwarta na konsumenta, bowiem każdy klient to nowe wyzwanie i nowe doświadczenie, które ubogacają historię firmy.

Firma ma swoją siedzibę w Koszalinie przy ulicy Zwycięstwa 135, działa również pod adresem internetowym https://pi-nuts.eu/.

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.