Dzisiaj jest: 11.5.2024, imieniny: Igi, Mamerta, Miry
Ocena została zapisana!

Zakładanie firmy

Jak założyć firmę? Jaki rodzaj działalności wybrać? Skąd wziąć pieniądze na uruchomienie firmy? Czego unikać? Porady. Odpowiedzi na każde pytania.
Dodaj odpowiedź

Opłacalność firmy transportowej…

rozpoczęty 6 lat temu przez mczay
2018-08-29 23:41 62%

Chciałbym otworzyć firmę specjalizującą się w transporcie. Tylko, czy prowadzenie takiej firmy może być opłacalne? O czym należy pamiętać otwierając firmę w tym sektorze? Z pewnością o ubezpieczeniu OC / AC, które można wykupić u ubezpieczyciela.
odpowiedziano 5 lat temu przez WeraTowska
2019-01-03 15:10 57%
Myślę, że opłaca się bardzo. Trzeba tylko znaleźć niszę w tej branży, np. transport żywności w autochłodniach. Gastronomia czy szpitale zawsze będą potrzebować bezpiecznego przewozu jedzenia i leków, więc jak najbardziej możesz osiągnąć na tym rynku sukces. Na początek możesz wynająć taką autochłodnie i sprawdzić, jak sobie Twój biznes poradzi. Możesz wynająć np. tutaj: <spamlink>
odpowiedziano 5 lat temu przez
2019-02-28 20:55 53%
Zależy jak do tego podejść. Wydaje mi się, że ogólnie branża transportowa jest bardzo intratna. 
Fajną niszą są wypożyczalnie samochodów. 
Oczywiście nie w każdym miejscu taka wypożyczalnia okaże się przydatna, ale przy lotniskach i np. w turystycznych miejscowościach może okazać się strzałem w dziesiątkę.
odpowiedziano 5 lat temu przez
2019-05-09 13:06 61%
Myślę, że każdy biznes mozna wycisnać jak cytryne, wystarczu dopasowac odpowiednie działania marketingowo-reklamowe. Najlepiej skorzystać z obslugi profesjonalej agnecji, która ma doświadczenie w takim zakresie
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.