Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Zakładanie firmy

Jak założyć firmę? Jaki rodzaj działalności wybrać? Skąd wziąć pieniądze na uruchomienie firmy? Czego unikać? Porady. Odpowiedzi na każde pytania.
Dodaj odpowiedź

Opłacalność firmy transportowej…

rozpoczęty 6 lat temu przez mczay
2018-08-29 23:41 63%

Chciałbym otworzyć firmę specjalizującą się w transporcie. Tylko, czy prowadzenie takiej firmy może być opłacalne? O czym należy pamiętać otwierając firmę w tym sektorze? Z pewnością o ubezpieczeniu OC / AC, które można wykupić u ubezpieczyciela.
odpowiedziano 5 lat temu przez WeraTowska
2019-01-03 15:10 56%
Myślę, że opłaca się bardzo. Trzeba tylko znaleźć niszę w tej branży, np. transport żywności w autochłodniach. Gastronomia czy szpitale zawsze będą potrzebować bezpiecznego przewozu jedzenia i leków, więc jak najbardziej możesz osiągnąć na tym rynku sukces. Na początek możesz wynająć taką autochłodnie i sprawdzić, jak sobie Twój biznes poradzi. Możesz wynająć np. tutaj: <spamlink>
odpowiedziano 5 lat temu przez
2019-02-28 20:55 53%
Zależy jak do tego podejść. Wydaje mi się, że ogólnie branża transportowa jest bardzo intratna. 
Fajną niszą są wypożyczalnie samochodów. 
Oczywiście nie w każdym miejscu taka wypożyczalnia okaże się przydatna, ale przy lotniskach i np. w turystycznych miejscowościach może okazać się strzałem w dziesiątkę.
odpowiedziano 5 lat temu przez
2019-05-09 13:06 60%
Myślę, że każdy biznes mozna wycisnać jak cytryne, wystarczu dopasowac odpowiednie działania marketingowo-reklamowe. Najlepiej skorzystać z obslugi profesjonalej agnecji, która ma doświadczenie w takim zakresie
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.