Dzisiaj jest: 18.7.2018, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

Reklama stacjonarna lub w internecie

Propozycje reklamy stacjonarnej i w internecie. Sposoby na skuteczny marketing online. Pomysły na reklamę.
Dodaj odpowiedź

Jak wypromować swój sklep internetowy?

rozpoczęty 2 lata temu przez Krystian
2016-12-13 08:40 26%
Tak, jak w temacie. Szukam najlepszego sposobu na wypromowanie swojego sklepu internetowego. Coś polecicie? 
odpowiedziano 2 lata temu przez Mozajka
2016-12-26 12:10 45%
Znajdź dobrą agencję. Alternatywnie pytaj u osób takich jak Mama Marketing.
odpowiedziano rok temu przez Janusz
2017-08-17 09:55 43%
Jeśli chodzi o reklamę sklepu to tu najlepiej skorzystać z oferty agencji marketingowej, tu polecam sprawdzić oferty większych agencji takich jak np. promotraffic.pl takie agencje współpracują ze znanymi markami i na pewno mają duże doświadczenie w realizacji projektów co może przełożyć się na Twój sukces. 
odpowiedziano 8 miesięcy temu przez heniu
2017-11-14 22:48 36%
Jest kilka ciekawych rozwiązań, które mogą pomóc w promocji firmy w internecie. Nazywa się to marketing internetowy. Mówcie co chcecie, ale mi to ogarniał semsolutnions - zrobili kawał dobrej roboty, dzięki czemu moja oferta docierała do większej liczby osób, co przełożyło się oczywiście na zarobki.
odpowiedziano 8 miesięcy temu przez mondry
2017-11-22 13:43 38%
Jeżeli się na tym nie znasz, to żadne artykuły, choćby i pisane przez najlepszych specjalistów, nie pomogą tutaj, bo zanim się nauczysz podstaw reklamy w internecie, to minie trochę czasu. Najlepiej jest poszukać dobrej agencji marketingowej, gdzie specjaliści na pewno coś doradzą. Ważne jest to, w jakiej branży prowadzisz ten sklep internetowy, ale musisz pamiętać, że sklep internetowy to trochę inna sprawa niż strona internetowa i na pewno nie powinieneś dostać propozycji pozycjonowania typowych dla stron.
odpowiedziano 5 miesięcy temu przez Kasztanek
2018-02-08 14:50 55%
Warto też zwrócić uwagę na formę pakowania przesyłek dla klienta. Ja ostatnio zamówiłam papierowy katalog produktów w https://www.jkbprint.pl/katalogi i dołączam go do każdej przesyłki. I muszę powiedzieć, że jest zwiększone zainteresowanie produktami. 
odpowiedziano 4 miesiące temu przez Marcellina
2018-03-12 19:39 38%
Efektywna reklama sklepu internetowego to niejednokrotnie klucz do sukcesu. Należy również zwrócić uwagę na jakość wykonanego sklepu. Musi zapewniać on szybki i prosty proces zakupowy, być intuicyjny, dostępny dla urządzeń mobilnych i oczywiście zostać zintegrowany z systemami płatności online. Na temat skutecznego e-commerce i cech dobrego sklepu internetowego można poczytać na stronie http://www.ideo.pl/e-commerce/sklepy-internetowe/ . W celu zareklamowania sklepu internetowego warto skontaktować się z profesjonalną firmą, gdzie specjaliści na pewno dobiorą odpowiednią strategię e-marketingową zgodną z indywidualnymi potrzebami właściciela.
odpowiedziano 2 miesiące temu przez Teodor79
2018-05-29 10:31 64%
Faktycznie, aktualnie pozycjonowanie strony czy sklpeu najlepiej powierzyć specjalistom w tej dziedzinie. Pozycjonując samemu, mozna więc krzywdy wyrzadzić swojej stronie niz korzyści.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.