Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Reklama stacjonarna lub w internecie

Propozycje reklamy stacjonarnej i w internecie. Sposoby na skuteczny marketing online. Pomysły na reklamę.
Dodaj odpowiedź

Jak wypromować swój sklep internetowy?

rozpoczęty 7 lat temu przez Krystian
2016-12-13 08:40 25%
Tak, jak w temacie. Szukam najlepszego sposobu na wypromowanie swojego sklepu internetowego. Coś polecicie? 
odpowiedziano 7 lat temu przez Mozajka
2016-12-26 12:10 56%
Znajdź dobrą agencję. Alternatywnie pytaj u osób takich jak Mama Marketing.
odpowiedziano 7 lat temu przez Janusz
2017-08-17 09:55 36%
Jeśli chodzi o reklamę sklepu to tu najlepiej skorzystać z oferty agencji marketingowej, tu polecam sprawdzić oferty większych agencji takich jak np. promotraffic.pl takie agencje współpracują ze znanymi markami i na pewno mają duże doświadczenie w realizacji projektów co może przełożyć się na Twój sukces. 
odpowiedziano 6 lat temu przez heniu
2017-11-14 22:48 60%
Jest kilka ciekawych rozwiązań, które mogą pomóc w promocji firmy w internecie. Nazywa się to marketing internetowy. Mówcie co chcecie, ale mi to ogarniał semsolutnions - zrobili kawał dobrej roboty, dzięki czemu moja oferta docierała do większej liczby osób, co przełożyło się oczywiście na zarobki.
odpowiedziano 6 lat temu przez
2017-11-22 13:43 38%
Jeżeli się na tym nie znasz, to żadne artykuły, choćby i pisane przez najlepszych specjalistów, nie pomogą tutaj, bo zanim się nauczysz podstaw reklamy w internecie, to minie trochę czasu. Najlepiej jest poszukać dobrej agencji marketingowej, gdzie specjaliści na pewno coś doradzą. Ważne jest to, w jakiej branży prowadzisz ten sklep internetowy, ale musisz pamiętać, że sklep internetowy to trochę inna sprawa niż strona internetowa i na pewno nie powinieneś dostać propozycji pozycjonowania typowych dla stron.
odpowiedziano 6 lat temu przez Kasztanek
2018-02-08 14:50 36%
Warto też zwrócić uwagę na formę pakowania przesyłek dla klienta. Ja ostatnio zamówiłam papierowy katalog produktów w https://www.jkbprint.pl/katalogi i dołączam go do każdej przesyłki. I muszę powiedzieć, że jest zwiększone zainteresowanie produktami. 
odpowiedziano 6 lat temu przez
2018-03-12 19:39 59%
Efektywna reklama sklepu internetowego to niejednokrotnie klucz do sukcesu. Należy również zwrócić uwagę na jakość wykonanego sklepu. Musi zapewniać on szybki i prosty proces zakupowy, być intuicyjny, dostępny dla urządzeń mobilnych i oczywiście zostać zintegrowany z systemami płatności online. Na temat skutecznego e-commerce i cech dobrego sklepu internetowego można poczytać na stronie <spamlink>. W celu zareklamowania sklepu internetowego warto skontaktować się z profesjonalną firmą, gdzie specjaliści na pewno dobiorą odpowiednią strategię e-marketingową zgodną z indywidualnymi potrzebami właściciela.
odpowiedziano 6 lat temu przez
2018-05-29 10:31 60%
Faktycznie, aktualnie pozycjonowanie strony czy sklpeu najlepiej powierzyć specjalistom w tej dziedzinie. Pozycjonując samemu, mozna więc krzywdy wyrzadzić swojej stronie niz korzyści.
odpowiedziano 6 lat temu przez
2018-08-09 11:49 33%
Jeżeli chcesz reklamować sklep internetowy to zastanów się dobrze nad pozycjonowanie bydgoszcz <spamlink> Jest to bardzo dobra agencja pozycjonująca z bydgoszczy dzięki której twoj sklep może szybko się rozreklamować. Pozycjonowanie w bydgoszczy wzniesie Cię na szczyt przeglądarki dzięki czemu będziesz łatwy do znalezienia.
odpowiedziano 5 lat temu przez
2018-10-17 12:52 59%
Głównie działalność w internecie. Własna strona, konto na FB + reklama, może blog branżowy. Ja też powiesiłam u siebie w mieście kilka banerów, głównie na płotach znajomych. I uwaga zwiększyła mi się po pewnym czasie liczba wyświetleń na stronie i sprzedaż też podskoczyla. Baner mam z nietypową grafiką, na pewno rzuca się w oczy. Sama bym na coś takiego nie wpadła, ale polecono mi firmę <spamlink>. Tam zamówiłam banery wraz z projektem. Powiem szczerze, ze grafik stanął na wysokości zadania :)
odpowiedziano 5 lat temu przez
2018-12-18 15:59 60%
Zanim weźmiecie się za reklamę ogarnijcie dobrze obsługę klienta. Na nic dobra reklama, jak potem klient jest niezadowolony, bo kontakt z firmą jest beznadziejny. Spotkałam się z dobrze wypromowanym sklepem, ale zamówienia były realizowane tak długo, że każdemu potem odradzałam tam zakup. Jeden niezadowolony klient może zaprzepaścić miesiące prac nad promowaniem firmy. 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.