Dzisiaj jest: 21.8.2018, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Zakładanie firmy

Jak założyć firmę? Jaki rodzaj działalności wybrać? Skąd wziąć pieniądze na uruchomienie firmy? Czego unikać? Porady. Odpowiedzi na każde pytania.
Dodaj odpowiedź

Zarządzanie hotelami

rozpoczęty rok temu przez ress
2017-07-07 11:51 45%
Prowadzę od 1,5 roku niewielki hotel (10 pokoi + restauracja) i chciałbym wprowadzić jakieś udogodnienia (najbardziej zależy mi na tym, by wprowadzić system rezerwacyjny). Czy możecie mi polecić jakieś skuteczne rozwiązanie? 
odpowiedziano rok temu przez smile
2017-07-10 10:56 56%
Jeśli chodzi o zarządzanie hotelami to dobry jest InteliHotel. Jest to program, który ma przede wszystkim wiele praktycznych i przydatnych funkcji, a mimo to nie jest skomplikowany, jeśli chodzi o obsługę. No i jest w przystępnej cenie. 
odpowiedziano 4 miesiące temu przez
2018-04-23 00:32 31%
Z pewnością potrzebujesz również porządnych preparatów, przy pomocy których Twoi pracownicy szybciej mogliby doprowadzić pokój do porządku. Słyszałem, że świetną jakością cieszą się preparaty firmy Leifheit – czy to prawda?
odpowiedziano 4 miesiące temu przez brent
2018-05-04 23:43 30%
Są specjalne aplikacje dla hoteli. Za większą kasę jakieś studio przygotuje aplikację według twoich wytycznych.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.