Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Zakładanie firmy

Jak założyć firmę? Jaki rodzaj działalności wybrać? Skąd wziąć pieniądze na uruchomienie firmy? Czego unikać? Porady. Odpowiedzi na każde pytania.
Dodaj odpowiedź

Zarządzanie hotelami

rozpoczęty 7 lat temu przez ress
2017-07-07 11:51 53%
Prowadzę od 1,5 roku niewielki hotel (10 pokoi + restauracja) i chciałbym wprowadzić jakieś udogodnienia (najbardziej zależy mi na tym, by wprowadzić system rezerwacyjny). Czy możecie mi polecić jakieś skuteczne rozwiązanie? 
odpowiedziano 7 lat temu przez smile
2017-07-10 10:56 50%
Jeśli chodzi o zarządzanie hotelami to dobry jest InteliHotel. Jest to program, który ma przede wszystkim wiele praktycznych i przydatnych funkcji, a mimo to nie jest skomplikowany, jeśli chodzi o obsługę. No i jest w przystępnej cenie. 
odpowiedziano 6 lat temu przez
2018-04-23 00:32 50%
Z pewnością potrzebujesz również porządnych preparatów, przy pomocy których Twoi pracownicy szybciej mogliby doprowadzić pokój do porządku. Słyszałem, że świetną jakością cieszą się preparaty firmy Leifheit – czy to prawda?
odpowiedziano 6 lat temu przez brent
2018-05-04 23:43 53%
Są specjalne aplikacje dla hoteli. Za większą kasę jakieś studio przygotuje aplikację według twoich wytycznych.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.