Dzisiaj jest: 26.6.2019, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Komputery, urządzenia biurowe i oprogramowanie

Wszystko na temat komputerów, urządzeń biurowych i oprogramowania w firmie.
Dodaj odpowiedź

Zarządzanie sprzedażą

rozpoczęty 3 miesiące temu przez martita32
2019-03-27 10:17 24%
Witam. Mam pytanie odnośnie zarządzania sprzedażą w Waszych firmach. Jak to organizujecie? Wszystko robicie analogowo czy może sięgacie po jakieś orpogramowanie? Do zadania pytania natchnęły mnie te narzędzia https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza . Zastanawiam się nad wprowadzeniem ich w mojej firmie. Co sądzicie o takich innowacjach?
odpowiedziano 3 miesiące temu przez doria
2019-04-01 12:38 36%
Obecnie chyba nikt nie korzysta z analogowych rozwiązań. Ja już jakiś czas temu trafiłam na narzędzia od WFirma i jeśli masz możliwość zakupu całego pakietu to śmiało bierz. Widziałam, że masz tam program do faktur z CRM i magazynem oraz możliwość integracji z allegro. Super opcja, która znacznie ułatwi Ci pracę.
odpowiedziano 3 miesiące temu przez melike
2019-04-03 13:16 14%
Sądzę, że nie ma co się zastanawiać, tylko jak najszybciej wdrażać. Dobrze trafiłaś, wFirma ma sporo narzędzi wspierających działanie firmy jak i wsparcie samej sprzedaży. Tak naprawdę mają narzędzia ułatwiające funkcjonowanie chyba każdego możliwego aspektu prowadzenia biznesu.
odpowiedziano 3 tygodnie temu przez MikoPL
2019-06-06 15:37 67%
Nie ma złotego środka. Trzeba szukać dopasowanych rozwiązań.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.