Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Komputery, urządzenia biurowe i oprogramowanie

Wszystko na temat komputerów, urządzeń biurowych i oprogramowania w firmie.
Dodaj odpowiedź

Zarządzanie sprzedażą

rozpoczęty 5 lat temu przez
2019-03-27 10:17 47%
Witam. Mam pytanie odnośnie zarządzania sprzedażą w Waszych firmach. Jak to organizujecie? Wszystko robicie analogowo czy może sięgacie po jakieś orpogramowanie? Do zadania pytania natchnęły mnie te narzędzia https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza . Zastanawiam się nad wprowadzeniem ich w mojej firmie. Co sądzicie o takich innowacjach?
odpowiedziano 5 lat temu przez
2019-04-01 12:38 48%
Obecnie chyba nikt nie korzysta z analogowych rozwiązań. Ja już jakiś czas temu trafiłam na narzędzia od WFirma i jeśli masz możliwość zakupu całego pakietu to śmiało bierz. Widziałam, że masz tam program do faktur z CRM i magazynem oraz możliwość integracji z allegro. Super opcja, która znacznie ułatwi Ci pracę.
odpowiedziano 5 lat temu przez
2019-04-03 13:16 49%
Sądzę, że nie ma co się zastanawiać, tylko jak najszybciej wdrażać. Dobrze trafiłaś, wFirma ma sporo narzędzi wspierających działanie firmy jak i wsparcie samej sprzedaży. Tak naprawdę mają narzędzia ułatwiające funkcjonowanie chyba każdego możliwego aspektu prowadzenia biznesu.
odpowiedziano 5 lat temu przez MikoPL
2019-06-06 15:37 56%
Nie ma złotego środka. Trzeba szukać dopasowanych rozwiązań.
odpowiedziano 5 lat temu przez
2019-09-16 12:17 53%
Nie do końca się na tym znam, ale wiem, że program [spamlink] ma możliwość zarządzania łańcuchem dostaw. Przejrzysty i intuicyjny interfejs użytkownika, czyni go niezwykle prostym w obsłudze. Wydaje mi się, że warto się tym zainteresować.
odpowiedziano 5 lat temu przez
2019-09-27 11:10 56%
Jeżeli chcemy zeby popularność marki wzrosła, to móże warto skorzystac z pozycjonowania? pozycjonowanie [spamlink] potrafi sprawić, ze nasza firma bedzie widniała bardzo wysoko wsód nawet największej konkurencji :) 
odpowiedziano 4 lata temu przez
2019-10-23 21:04 46%
To zależy czego oczekujesz, może w takim sklepie jakim są dywany https://sklepsindbad.pl/pomieszczenia/dywany-pokojowe/dywan-turecki-fryz-paseczki/  nie używa się mega skomplikowanych rzeczy. Ale propozycji jest wiele.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.