Dzisiaj jest: 25.10.2021, imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora

konferencja EduLab – „Nowe technologie, nowe kompetencje”

Data wydarzenia: Lokalizacja: online - Zoom Dodano:
Dynamika zmian, którą obserwujemy w obszarze technologicznym zmusza obecny rynek pracy do wprowadzania rozwiązań odpowiadających na rosnące oczekiwania wobec właścicieli firm, menedżerów a także pracowników.
Firmy, które nie stawiają na nowe technologie i stały rozwój, przestają być konkurencyjne na rynku, a ich przychody spadają. Pracownicy zaś narażają się na utratę pracy, niższe wynagrodzenie.
Jak jednak odnaleźć się w natłoku informacji i wybrać właściwy kierunek rozwoju dla siebie bądź dla swojej firmy? Na czym oprzeć strategię rozwoju, by nie pozostać w tyle?

Zapraszamy Cię do udziału w konferencji EduLab – „Nowe technologie, nowe kompetencje”.

Podczas konferencji spojrzymy na nowe technologie nie tylko okiem właściciela firmy, ale też jej menedżera oraz pracownika. Dla pracowników podejmiemy próbę odpowiedzi na pytania: jak nowe technologie kształtują rynek pracy czy w jaki sposób wpływają one na zmianę oczekiwań pracodawców w stosunku do pracownika oraz jakie kompetencje powinien posiadać pracownik przyszłości.

Menedżerom wskażemy metody ułatwiające pozyskiwanie pracowników o deficytowych zawodach i z branży IT (STEAM i P-TECH), sposoby, które pomogą wdrożyć w firmie nowe technologie.  Zwrócimy również szczególną uwagę na kompetencje, które będą cenione przez właścicieli firm i konieczne do skutecznego zarządzania zespołami.

W konferencji wezmą udział eksperci z zakresu nowych technologii, biznesu
i HR
, posiadający wieloletnie doświadczenie w swoich obszarach.
Swoje stanowisko zajmą przedstawiciele takich firm jak Enky Consulting oraz IBM Poland, a także Regionalni Liderzy ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji z Instytutu Badań Edukacyjnych, Specjaliści rynku pracy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, HR Biznes Partnerzy MARR SA.

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Konferencja online odbędzie się 7 października 2021 r.  za pośrednictwem platformy Zoom w godz. 10:00 – 13:25.

Konferencja została podzielona na dwa bloki tematyczne:
I blok - dla pracowników,
II blok - dla menedżerów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji:
https://www.marr.pl/edulab/
Po dokonanej rejestracji uczestnicy konferencji otrzymają link i hasło do spotkania.

DO ZOBACZENIA!
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.