Dzisiaj jest: 5.12.2021, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Drabinka do ćwiczeń od producenta BenchK

Dodano: 2 lata temu Czytane: 1080 Autor:

Producent BenchK oferuje drabinki do wykonywania ćwiczeń w domu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób niemających po drodze żadnej siłowni.

Drabinka do ćwiczeń od producenta BenchK

Jest to idealne rozwiązanie dla osób niemających po drodze żadnej siłowni. Zamontowanie drabinki powoduje, że na 1m2 jesteśmy w stanie stworzyć idealne miejsce do ćwiczeń.

Ruch to zdrowie, a ćwiczenia to siła

Ćwiczenia z użyciem drabinki umożliwiają skuteczne rozciąganie, podciąganie, ale też inne rodzaje ćwiczeń, które są możliwe przy doposażeniu w odpowiedni osprzęt.

Na co dzień jesteśmy osobami zapracowanymi, które zazwyczaj nie mają czasu na odpowiednią dawkę ruchu czy pracy nad siłą swoich mięśni. Drabinka jest idealnym rozwiązaniem, generującym niewielkie koszty eksploatacji.

Wytrzymała — wysoka jakość to podstawa

Drabinka wykonana jest z najlepszych materiałów, które gwarantują długą żywotność. Materiał główny to drewno, podane fachowej obróbce. Niektóre modele zawierają elementy metalowe, co dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo użytkowania.

Zajmuje niewiele miejsca

Drabinka nie wymaga dużej wolnej przestrzeni. Wystarczy metr ściany, aby zacząć cieszyć się możliwością wykonywania ćwiczeń w zaciszu domowym. Design drabinki BenchK jest na tyle neutralny, że pasuje niemalże do wystroju każdego pomieszczenia.

Ćwiczenia rozciągające i nie tylko

Lista ćwiczeń możliwych do wykonania na drabince marki BenchK jest nieskończenie długa: podciąganie, brzuszki, zwisy, rozciąganie to tylko jedne z nich. Można zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria, które w znaczny sposób rozszerzają zakres możliwości ćwiczeń, m.in. drążek, ławeczka czy poręcz. Każdy dodatkowy element również odznacza się wysoką jakością wykonania, który można dostosować do indywidualnych potrzeb danej osoby np. poprzez regulację wysokości.

Niekiedy niezbędna i potrzebna

Niektóre schorzenia związane z układem kostnym czy mięśniowym wymagają regularnego wykonywania ćwiczeń, a niekiedy codziennego. Biorąc ten fakt pod uwagę drabinka firmy BenchK stwarza idealne warunki do utrzymaniu zdrowia. Nie każdy może pozwolić sobie na codzienną wizytę na siłowni, więc domowy kącik z drabinką to totalny "must have".

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.