Dzisiaj jest: 5.12.2021, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Nowoczesna aranżacja biura

Dodano: 2 lata temu Czytane: 1022 Autor:

Dokonując aranżacji biura warto postawić na nowoczesne rozwiązania, które nie dość, że ułatwią wykonywanie służbowych obowiązków, to mogą wpłynąć pozytywnie na nasze samopoczucie.

Nowoczesna aranżacja biura

Funkcjonalne wnętrze w stonowanych barwach jest idealnym miejscem do pracy biurowej.
 

Aranżacja na miarę XXI wieku!
 

Urządzając biuro powinniśmy stawiać na stonowane barwy, które działają wyciszająco. W zależności od przestrzeni, jaką dysponujemy biuro możemy podzielić na dwie sekcje- pracy i relaksu. W części przeznaczonej do pracy powinniśmy wkomponować biurko posiadające półkę na urządzenie wielofunkcyjne, komputer oraz szuflady na dokumenty, fotel biurowy oraz szafę na dokumenty. Druga część biura- strefa relaksu będzie pełniła dwie funkcje: może być miłą przestrzenią do spędzania przerwy oraz przede wszystkim miejscem przeznaczonym do spotkań z klientami, dlatego powinniśmy wziąć pod uwagę umieszczenie tam kanapy, niewielkiego fotela oraz nowoczesnego niskiego stolika.
 

Praca biurowa nie sprzyja aktywności fizycznej
 

O tym, że zdrowy tryb życia jest ważny nie trzeba nikogo przekonywać. Teoretycznie każdy z nas o tym wie, to z praktyką najczęściej mamy problem. Wykonując pracę biurową, gdzie większą część dnia spędzamy w pozycji siedzącej musimy zadbać o odpowiednią dawkę ruchu bo nasz kręgosłup odmówi z nami współpracy szybciej niż może się wydawać.
 

A może tak trochę gimnastyki?
 

Gimnastyka w biurze jest zjawiskiem coraz bardziej popularnym. Coraz więcej pracowników docenia jej walory, niestety najczęściej dzieje się tak dopiero po zdiagnozowaniu u siebie bolesnych dolegliwości. Nie ma jednak na co czekać dokonując aranżacji biurowego wnętrza, zaplanujmy tak przestrzeń, by znaleźć miejsce na drabinkę gimnastyczną BenchK, dzięki której co półtorej, dwie godziny możemy zrobić kilkuminutową przerwę i zadbać o kręgosłup.
 

Drabinki gimnastyczne BenchK idealne do nowoczesnego biura ze sportowym akcentem!
 

Możliwość aranżacji wnętrza, której jednym z elementów będzie drabinka stwarza wiele możliwości. Przyrząd gimnastyczny możemy tak wkomponować we wnętrze by stanowił jego uzupełnienie. Drabinki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznym dzięki czemu możemy idealnie dopasować kolorystykę drabinki oraz pozostałych mebli. Taki przyrząd, na którym spędzimy tylko kilka kilkuminutowych sesji pozwoli odciążyć nasz kręgosłup, będzie idealnym działaniem prewencyjnym oraz terapeutycznym, jeżeli już jakieś dolegliwości nam towarzyszą.
 

Nic tak nie uzupełni wyglądu nowoczesnego biura, jak designerska drabinka do ćwiczeń, możemy być prekursorami nowego trendu w swoim biurze. Na pewno w niedługim czasie wielu współpracowników pójdzie w nasze ślady, reorganizując swoje przestrzenie biurowe, tak by możliwe było umieszczenie drabinek gimnastycznych, ćwiczenie i sport są bardzo trendy nie pozostawajmy w tyle, zadbajmy o swoje zdrowie to jedyna inwestycja, która daje 100% pewność zwrotu z dużymi odsetkami.

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.