Dzisiaj jest: 18.7.2018, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta
Ogłoszenie:

INSOFT - Oprogramowanie dla Firm

dodano: 2017.10.03 ważne do: 2017.10.17 wyświetleń: 79
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Insoft to firma, która już od 1991 roku zajmuje się produkcją oprogramowania dla sklepów detalicznych i dziś należy do grona liderów tego rynku. Program hipermarket, pozwala na proste i wydajne zarządzanie dużymi punktami handlowymi. Flagowym produktem firmy Insoft jest PC-Market, ale w zarządzaniu dużą placówką pomogą też takie programy, jak PC-POS, POS Premium, Mini-Market czy też mPos do sprzedaży na tabletach.

Program PC-Market na przykład pomoże szybko znaleźć najlepiej i najgorzej sprzedające się towary, pozwoli na prześledzenie całej historii danego produktu oraz na natychmiastowe sprawdzenie stanu kasy w sklepie. Dzięki programowi można też szybko metkować towary oraz szybko drukować etykietki na sklepowe półki oraz sprawdzi stan rozliczeń z kontrahentami.

Wszystkie programy firmy Insoft są bardzo proste w obsłudze oraz mają niezwykle proste interfejsy. Na stronie internetowej firmy można ściągnąć też darmowe wersje demonstracyjne programów, żeby przekonać się o ich zaletach oraz możliwościach. 
Kontakt
Insoft
ul. Ul. Jasna, 31-227 Kraków, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.