Dzisiaj jest: 16.6.2019, imieniny: Aliny, Anety, Benona
Ogłoszenie:

Wprowadzanie danych / call center / bazy danych / back office

dodano: 2019.04.10 ważne do: 2019.04.18 wyświetleń: 72
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
SPACE4BASE - Bezpieczna przestrzeń dla Twoich danych.

Zajmujemy się kompleksową obsługą biura, oferujemy usługi takie jak:

- Tworzenie baz danych – budujemy bazy w oparciu o legalne źródła, wyszukujemy ogólnodostępne aktualne dane. Bazy tworzymy w różnych programach, m.in. Excel, Access oraz w systemach CRM. Na życzenie Klienta możemy pracować na innych systemach/stronach. Podejmujemy się tworzenia baz z różnych branż.

- Obsługa skrzynek mailowych/mailing – obsługujemy skrzynki mailowe firm, akcji promocyjnych, programów lojalnościowych itp. Oferujemy mailową obsługę Klienta, wysyłamy oferty drogą mailową, przyjmujemy reklamacje, kontaktujemy się z obecnymi Klientami firmy.

- Wprowadzanie i uzupełnianie danych – zajmujemy się digitalizacją wszelkich dokumentów, np. ankiet, formularzy, faktur, dokumentów tekstowych.Przepisujemy dane z wersji papierowej na cyfrową, skanujemy dokumenty oraz uzupełniamy brakujące dane.

- Obsługa infolinii/telemarketing – obsługujemy infolinie przychodzące i wychodzące, przeprowadzamy ankiety telefoniczne, wykonujemy telemarketing do klientów indywidualnych i biznesowych.

- Obsługa programów lojalnościowych/partnerskich – oferujemy wsparcie w obsłudze programów, prowadzimy infolinie, obsługujemy skrzynki mailowe, weryfikujemy i aktualizujemy dane w systemie, rejestrujemy nowych Klientów, aktualizujemy katalog nagród, przyjmujemy zamówienia i reklamacje, weryfikujemy hasła konkursowe itp.

- Dodawanie ofert/ogłoszeń na portale – dodajemy produkty na strony sklepów internetowych, publikujemy ogłoszenia na różnych portalach internetowych. Pomagamy firmom z różnych branż szybko dotrzeć do jak największej liczby osób poprzez systematyczne dodawanie ogłoszeń.

- Transkrypcje nagrań – spisujemy nagrania różnego typu: konferencje, wywiady, wykłady, rozprawy sądowe itp. Nagrania możemy spisać zarówno z pełną dokładnością tego, co jest na nagraniu, ale również wersję skróconą, zawierającą kluczowy materiał.

Oferujemy usługi z zakresu prac biurowych, akcji promocyjnych, konkursów i programów partnerskich. Jeżeli mają Państwo projekt lub zlecenie z tego zakresu, ale na powyższej liście nie ma usługi, która Państwa interesuje – prosimy o kontakt – porozmawiamy o Państwa projekcie i przedstawimy nasze propozycje współpracy. Więcej o nas można znaleźć na stronie http://space4base.com.pl

Zapraszamy do współpracy. Na Państwa pytania chętnie odpowiemy drogą telefoniczną lub przez portal.
Wideo
Kontakt
SPACE4BASE
ul. 1 Maja 6/3, 42-140 Panki, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.