Dzisiaj jest: 21.8.2018, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty
Ogłoszenie:

Profesjonalna strona internetowa

dodano: 2016.08.04 ważne do: 2018.03.22 wyświetleń: 91
1 159 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Hauerpower to nowoczesne studio tworzące strony internetowe. Projektujemy z pasją i indywidualnie dla każdego Klienta. Nasze realizacje to dopracowane graficznie i spójne z charakterem działalności Państwa firmy koncepcje kreatywne, które :
  1. poprawiają sprzedaż produktów i usług dzięki idealnemu dopracowaniu i spersonalizowaniu funkcjonalności dla konkretnej grupy docelowej odbiorców,
  2. poparwiają wizerunek firmy w internecie, promują jakość i profesjonalizm dzięki wysokiej jakości stronie internetowej wykonanej indywidualnie, bez wykorzystania szablonu.
Nasze realizacje to strony internetowe, które w późniejszym etapie mogą być samodzielnie zarządzanie przez Państwa z poziomu zainstalowanego systemu cms wordpress. System tem pomaga w pozycjonowaniu strony oraz jest bardzo łatwy w obsłudze dzięki wizualnemu edytorowi treści zbliżonemu do edytora word.
Każda strona tworzona w naszym studio wyposażona jest w skrypty skaujące ją dla urządzeń mobilnych - dopasowujące do wielkości ekranu telefonu, tabletu, tak by były one jak najlepiej przystosowane do urzytkowników mobilnych, których liczba rośnie z każdego miesiąca na miesiąc. Projektujemy strony internetowe zgodnie z filozofią 'mobile first'.

Każda ze stron jest testowana i przygotowywana dla google, wykonywana jest tzw. optymalizacja SEO.

Tworzymy strony internetowe typu graficznego minimalizmu by nie przeładowywać ich zbędnymi efektami i wizualnymi gadżetami. Filozofią naszą jest wysoka użyteczność i przejrzystość projektowanych stron by były czytelne i łatwe w odbiorze dla przecięgnego odbiorcy. Dodatkowo każda strona ma zrobiony backup i zainstalowne wtyczki zabezpieczające je przed włamaniem czy atakiem wirusa.
Kontakt
hauerpower - strony internetowe
ul. Ul. Kalwaryjska 69 lok 9, 30-504 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.