Dzisiaj jest: 9.7.2020, imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
Ogłoszenie:

enova365 - sprzedaż i wdrożenie

dodano: 2019.09.10 ważne do: 2019.09.24 wyświetleń: 214
100 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Firma cdnet sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą (enova365) i wdrożeniem oprogramowania do zarządzania firmą.
enova365 to eksperckie oprogramowanie klasy ERP do zarządzania firmą. Program jest tworzony z myślą o użytkowniku - ma zaimplementowaną wiedzę, pomagającą w rozwiązywaniu problemów i pozwalającą unikać popełniania błędów, zapewnia przyjazną obsługę oraz łatwą integrację z innymi rozwiązaniami. enova365 to przyjazny system zaprojektowany dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa.
Sprawdzone rozwiązanie, wykorzystywane przez tysiące polskich przedsiębiorstw. System sprawdza się w nowoczesnych firmach, potrzebujących elastycznego, zintegrowanego rozwiązania ERP, które będzie pracowało na rozwój przedsiębiorstwa.
Firma to żywy organizm, którego strukturę system enova365 łatwo odwzorowuje. Przedsiębiorstwo wykorzystuje zawsze 100% możliwości programu.
A kiedy firma się rozwija - program rośnie razem z nią. Dołącz do 13 000 organizacji, które na co dzień korzystają z systemu klasy ERP enova365.
Kontakt
cdnet sp. z o.o.
ul. Jasnogórska, 31-358 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.cdnet.com.pl
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.