Dzisiaj jest: 22.10.2020, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
Ogłoszenie:

Auto złom Dobczyce

dodano: 2020.10.15 ważne do: 2020.10.29 wyświetleń: 167
Szczegóły ogłoszenia:
Kasacja pojazdów Łomzik obok miejscowości Dobczyce to działanie profesjonalne, szybkie i dobrze wykonane. Coraz więcej osób zleca takie złomowanie, chcąc szybko pozbyć się problemu. Ludzie mogą zadzwonić, zlecić złomowanie i czekać na ekspertów. Jest to praca solidna, wartościowa, dobrze wykonana. Szybkie procedury, błyskawiczna wycena, szybka wypłata pieniędzy to zasady działania naszej firmy. Każdy kontrahent traktowany jest indywidualnie, do klientów dojeżdżamy bezpłatnie. Usługi są realizowane przez całą dobę. Nasz transport odbiera auto do złomowania, określając dogodną godzinę dla klienta. Wysoka jakość działania, uczciwe stawki, dobre wyceny - nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i chętnie się nim posiłkują. Warto o tym wiedzieć i warto z tego korzystać. Jest to rzecz godna uwagi i mająca znaczenie dla każdego klienta.
Masz rozbite auto? Samochód jest wysłużony? Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie z ekspertem. Szybko i skutecznie wycenimy Twoje auto. Nasza praca jest Twoją korzyścią. Można z niej skorzystać i posiłkować się nią przez długi czas. Zaufaj nam, a na pewno nie stracisz. Pozbędziesz się auta, ale dostaniesz pieniądze szybko, będziesz mógł kupić dobre auto i cieszyć się życiem.
 
Kontakt
Łomzik
ul. Tymbark 460, 34-650 Tymbark, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.