Dzisiaj jest: 22.10.2020, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
Ogłoszenie:

Autogaz Bielsko Biała

dodano: 2020.10.09 ważne do: 2020.10.23 wyświetleń: 218
Szczegóły ogłoszenia:
Instalacje LPG wciąż w Polsce cieszą się ogromną popularnością i są świetnym sposobem na duże oszczędności w użytkowaniu auta. Tym większe, im więcej przemierzamy kilometrów. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Auto-Mar, mieszczącej się w Bielsko Białej, oferującej montaż i regulację instalacji LPG. Pomożemy dobrać również odpowiedni bak na paliwo, który może zostać umieszczony zarówno w bagażniku jak i miejscu na koło zapasowe.
W firmie Auto-Mar dokonasz kompleksowej instalacji LPG do swojego samochodu osobowego mając pewność, że zostanie ona zamontowana poprawnie i z należytą starannością, a kluczowa dla poprawnego funkcjonowania nowego układu regulacja instalacji LPG, zostanie przeprowadzona w drobiazgowy sposób. Odpowiednia regulacja pozwoli zoptymalizować pobór paliwa przy zachowaniu jak największej mocy bazowej auta. Montowane instalacje LPG są całkowicie automatyczne, dzięki czemu użytkownik nie musi martwić się i pamiętać o przełączaniu wtryskiwanego do silnika paliwa. Współczesne instalacje LPG są również wyjątkowo bezpieczne, posiadając odpowiednie certyfikaty jakości i niezawodności. Oferujemy szybki czas realizacji montażu instalacji oraz krótkie terminy oczekiwania na możliwość wstawienia auta do warsztatu. Zapraszamy: https://instalacje-lpg.pl/oferta/autogaz-bielsko-biala
Kontakt
Auto-Mar
Bielsko biała, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.