Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Zatrudnianie pracowników i ich rozwój

Prawo pracy. Zagadnienia związane z zatrudnianiem pracowników. ZUS, optymalizacja kosztów, formalności. Ponad to szkolenia i imprezy integracyjne.
Dodaj odpowiedź

Gdzie szukać pracowników?

rozpoczęty 7 lat temu przez Kasztanek
2016-12-15 10:47 63%
Macie jakieś swoje sposoby na poszukiwanie pracowników? Gdzie wystawiacie ogłoszenia? Ja ostatnio dużo ogloszeń publikuje w mediach społecznościowych i wykorzystuje fora tematyczne takie jak http://www.dobra-opieka.pl/forum-opiekunek i muszę przyznać, że trochę tych aplikacji mam. 
odpowiedziano 7 lat temu przez Mozajka
2016-12-26 12:09 53%
Zależy od potrzeb. Najczęściej z ogłoszenia.
odpowiedziano 7 lat temu przez MikoPL
2017-04-19 13:58 49%
Znalezienie pracowników może nie być łatwe, można w tej sytuacji nawiązać współpracę z Agencją Zatrudnienia http://rexstass.eu, która pomaga w zatrudnieniu pracowników z Ukrainy pomaga w ich zakwaterowaniu oraz otrzymaniu pozwolenia na pracę. Takie rozwiązanie szczególnie dla firm produkcyjnych jest bardzo cenione. 
odpowiedziano 6 lat temu przez malinka
2017-10-16 14:22 44%
Do czasu kiedy nie prowadziłam własnej firmy, sama zatrudniałam się w Agencji zatrudnienia. Przechodziłam przez wiele różnych. Obecnie sama szukam pracowników tymczasowych do pracy właśnie w agencji zatrudnienia, dzięki nim moje ogłoszenia trafiają nawszystkie portale w Polsce, nie muszę się tym już zajmować.
odpowiedziano 6 lat temu przez
2017-10-26 11:13 49%
Ja bym polecał wyselekcjonować najlepsze portale z ofertami pracy, które mają dobry ruch i ładne wizualnie treści ogłoszeń do edycji, gdzie można uzupełnić jak najwięcej informacji. Ludzie łatwiej ufają takim ogłoszeniom i jest szansa, że się zgłoszą w dużej ilości. Media społecznościowe też można wykorzystać, ogłaszając się w tematycznych grupach dyskusyjnych. Pewnie wiele portali typu Znany Lekarz itd., gdzie są wykazy firm w pobliżu, też dają ogłoszenia, także należałoby przejrzeć, jakie mają wymagania co do dodawania ogłoszeń.
odpowiedziano 6 lat temu przez Monka
2017-11-17 15:42 48%
Najlepiej ostatnio świetnie sprawdzają się portale społecznościowe. Ale też warto skorzystać z doradztwa personalnego, które w tym temacie jest niezastąpione. My w firmie współpracujemy z http://www.mostwanted.pl/ i juz od ponad roku nie mamy zastrzeżeń co do wykonywanych szkoleń oraz procesów rekrutacyjnych. 
odpowiedziano 6 lat temu przez Bartas Gdańsk
2018-02-15 18:15 47%
Jak w praktyce wyglądała u was współpraca z tymi agencjami? Zastanawiam się jak rozwiązać problem braku kompetentnego personelu i nie bardzo chodzi o odbijanie się od agencji do agencji.
odpowiedziano 6 lat temu przez Mozajka
2018-02-16 11:49 47%
Bartek w jakiej branży działasz? Jeśli nie chcesz rozmawiać z dużymi agencjami, to masz dwie opcje - ogłoszenia na portalach branżowych lub współpraca ze specjalistami działającymi w konkretnej branży.
odpowiedziano 6 lat temu przez Bartas Gdańsk
2018-02-16 11:51 56%
Chodzi o transportowca i magazyniera. Piszesz o rekrutacji na portalach branżowych - dla mnie to za dużo czasu. Małe firmy/specjaliści - co masz na myśli?
odpowiedziano 6 lat temu przez Mozajka
2018-02-17 14:21 46%
Masz w zasadzie 3 możliwości. Zadzwoń do 2-3 mniejszych firm, które tworzą hrowcy. Przykład oferty tutaj http://dampracownika.eu/. Zgłoś się do jednej większej agencji i czekaj...Rzuć ogłoszenie na portalu branżowym i tam złów kogoś z doświadczeniem.
odpowiedziano 6 lat temu przez Bartas Gdańsk
2018-02-19 18:08 56%
Nie mam czasu na sprawdzanie aplikacji i rozmowę z pracownikami. Potrzebuje gotowca - ludzi, którzy zaczną pracę od zaraz i mają w CV potwierdzone doświadczenie. Ludzie z tego forum mi już pomogli dlatego pytam. W sumie myślałem o jakiejś agencji zatrudnienia ale to wszystko trwa. Na tej stronie dam pracownika nie ma wiele poza adresem. Korzystałaś z tej oferty? Może jutro tam zadzwonie, albo w tygodniu podjadę, bo mam nie daleko.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.