Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Zatrudnianie pracowników i ich rozwój

Prawo pracy. Zagadnienia związane z zatrudnianiem pracowników. ZUS, optymalizacja kosztów, formalności. Ponad to szkolenia i imprezy integracyjne.
Dodaj odpowiedź

Motywacja i integracja

rozpoczęty 7 lat temu przez Monka
2016-11-21 09:17 41%
Jak dbacie o relacje w biurze? Jak wygląda kwestia motywacji pracowników?
odpowiedziano 7 lat temu przez MikoPL
2016-11-21 09:45 56%
Wszyscy pracują dla pieniędzy, więc motywacja finansowa będzie jak znalazł idealna. Moim zdaniem premie, a w zasadzie zasady ich przyznawania warto określić z góry. Jeśli chodzi o integrację to nic nie sprawdzi się lepiej jak wyjazd integracyjny. Fakt, kosztuje sporo ale raz, czy dwa razy do roku warto w integrację pracowników zainwestować, chociażby po to, żeby dali od siebie więcej. U mnie w firmie na początku roku jedziemy w góry. Oferta jest z http://snowevents.pl/ i powiem szczerze, że nie mogę się doczekać bo po zeszłorocznym wypadzie mam same dobre wspomnienia.
odpowiedziano 7 lat temu przez Bartas Gdańsk
2016-11-21 14:42 41%
MikoPL dziękuję za linka. Właśnie szukałem oferty w tych cenach. Muszę tylko zweryfikować opinie na temat tej firmy i prawdopodobnie z nimi będziemy podbijać góry :)
odpowiedziano 7 lat temu przez Orkan
2016-12-12 08:53 39%
Szkoda tylko, że nie każdy pracodawca jest chętny motywować pracowników w sposób pieniężny, no ale to kwestia do przedyskutowania :P
odpowiedziano 7 lat temu przez Krystian
2016-12-13 08:51 43%
No szczerze mówiąc to mało pracodawców w ten sposób motywuje. Inni dają jakieś paczki, jakieś bony :)
odpowiedziano 7 lat temu przez Kasztanek
2017-06-09 15:58 57%
Każdy prezent dla pracownika jest gestem doceniania go w pracy i za to, że wykonuje dobrze swoje obowiązki. U nas w firmie jest więcej kobiet dlatego zdecydowaliśmy się na zakup kart podarunkowych do http://centrum-metamorfoza.pl/ na zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne. A Panowie otrzymali od nas karnety na siłownie. Po takim relaksie pracownicy wrócili w dobrych humorach do pracy i jeszcze lepiej wykonywali swoje obowiązki. 
odpowiedziano 6 lat temu przez
2017-10-26 11:06 40%
U nas jest dużo wypadów integracyjnych w dziale, umawiamy się między sobą i staramy się wyciągać przełożonego, żeby móc pobyć ze sobą z dala od czterech ścian biura. Myślę, że to znacznie poprawiło naszą komunikację i zrozumienie obowiązków. Co do motywacji, na pewno pomaga atmosfera, brak nacisku i świadomość, że jak ma się jakiś problem, to zawsze znajdzie się kogoś do pomocy. Bonusy pieniężne są mile widziane, ale wiadomo, że nie każdy pracodawca preferuje taką formę nagradzania. Także myślę, że awansowanie na lepsze stanowisko czy otrzymywanie bonów/kuponów do wykorzystania np. na Wigilię to norma w dzisiejszych czasach.
odpowiedziano 6 lat temu przez MikoPL
2017-11-27 12:55 41%
U nas jak wszędzie są imprezy integracyjne, powyżki ale osobiście najlepiej cieszę się ze szkoleń. Czasem trzeba na takowe kawałek podjechać ale mimo wszystko np. z takiej oferty http://emt-systems.pl/inzynieria_mechaniczna.html warto korzystać jesli to szef płaci.
odpowiedziano 6 lat temu przez Monka
2017-12-16 14:11 62%
Czy ktoś z was inwestował dla pracownika w kurs prawa jazdy? Czy taki kurs można wliczyć w koszty? Czy dowolna oferta szkoły typu http://www.eksa.rzeszow.pl/osrodek-szkolenia-kierowcow/, którą można szybko znaleźć w sieci po wklepaniu np. frazy prawo jazdy rzeszów nada się do takiej współpracy?
odpowiedziano 6 lat temu przez brent
2018-05-04 23:51 57%
Pieniądze, to jeden z najlepszych bodźców, chociaż jego skuteczność maleje wraz z coraz wyższymi zarobkami. Integracja, to inna sprawa, ale pracownicy przede wszystkim integrują się codziennie pracując nad różnymi projektami. Jeśli planujesz imprezę integracyjną, to możesz skorzystać z firmy, która takie organizuje lub samemu coś zaplanować. Niektóre firmy turystyczne oferują takie wycieczki integracyjne dla pracowników form. Możesz również zaplanować coś innego, np. spływy kajakowe Drawą <spamlink> dla pracowników.
 
odpowiedziano 6 lat temu przez aniakiko123
2018-07-24 14:04 39%
Raz w roku organizujemy wyjazd na narty do Austrii. Od kilku sezonów organizujemy wyjazdy z firmą Ski Planet <spamlink> Bardzo dobra organizacja z ich strony. Polecam
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.