Dzisiaj jest: 18.8.2019, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Zatrudnianie pracowników i ich rozwój

Prawo pracy. Zagadnienia związane z zatrudnianiem pracowników. ZUS, optymalizacja kosztów, formalności. Ponad to szkolenia i imprezy integracyjne.
Dodaj odpowiedź

Wirtualna Asystentka - tak, czy nie?

rozpoczęty 6 miesięcy temu przez Kasztanek
2019-02-12 09:58 89%
Wiadomo, ze pomoc astencja w firmie często jest nieoceniona. Ale pytanie czy warto mieć taką pomoc w biurze czy w zupełności starczy zdalnie? Ktoś może korzysta z takich usług? Jak odpowiednio wybrać osobę do takiej pomocy? Gdzie szukać informacji? n
odpowiedziano 6 miesięcy temu przez Monka
2019-02-14 11:18 19%
Na poczatek chyba trzeba się zastanowić w czym taka pomoc jest konieczna. Wtedy łatwiej będzie nam ocenić jaki zakres obowiązków będzie miała Asysta i czego będziemy wymagać. Prawdą jest, ze obecnie zdalna Asystentka daje rade i wiele osób takie usługi oferuje i wiele firm z nich korzysta. Z tego co wiem, to Pola Sobczyk z BrandAssist ma takie usługi i udziela też konsultacji dla przedsiębiorców. Może to być dość pomocne w ustaleniu jakich usług potrzebujemy. Poczytaj na https://polasobczyk.pl/ może to pomoże Ci w podjęciu jakiś kroków. 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.