Dzisiaj jest: 23.2.2024, imieniny: Damiana, Romana, Romany

Zatrudnianie pracowników i ich rozwój

Prawo pracy. Zagadnienia związane z zatrudnianiem pracowników. ZUS, optymalizacja kosztów, formalności. Ponad to szkolenia i imprezy integracyjne.
Dodaj odpowiedź

Dobra agencja pracy tymczasowej

rozpoczęty 3 lata temu przez
2021-04-23 20:45 61%
Jeśli chodzi o agencje pracy tymczasowej to niestety wiele z nich nic nie robi, a pobiera ogrom pieniędzy przy podpisaniu współpracy z firmą. Myślisz, że twoja firma jest zabezpieczona kadrowo, a tu zdarza się niemiła niespodzianka. Z dużą obawą podjęłam współpracę z [spam] Group. Na szczęście była to słuszna decyzja. Wiedzą dokładnie co się od nich wymaga. Czasami są nawet krok przede mną.
odpowiedziano 3 miesiące temu przez pro100
2023-11-29 14:22 50%
Od siebie mam kilka porad dla pracodawców, którzy poszukują pracowników do firmy:
Określić jasne wymagania:

Precyzyjne sformułowanie oczekiwań i wymagań dotyczących stanowiska ułatwi przyciągnięcie kandydatów, którzy rzeczywiście spełniają potrzeby firmy.
Przeprowadzić skuteczny proces rekrutacyjny:

Staranne przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego, w tym selekcja CV, rozmowy kwalifikacyjne i ewentualne testy, pozwoli na wyłonienie najlepszego kandydata.
Zaoferować atrakcyjne warunki zatrudnienia:

Konkurencyjne wynagrodzenie, korzyści dodatkowe i możliwość rozwoju zawodowego to czynniki, które przyciągają wysokiej jakości kandydatów.

 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.