Dzisiaj jest: 12.4.2021, imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny

Zatrudnianie pracowników i ich rozwój

Prawo pracy. Zagadnienia związane z zatrudnianiem pracowników. ZUS, optymalizacja kosztów, formalności. Ponad to szkolenia i imprezy integracyjne.
Dodaj odpowiedź

Miejsce na szkolenia?

rozpoczęty rok temu przez Kasztanek
2020-05-09 09:25 58%
Czy możecie polecić ciekawe miejsca na organizacje szkoleń? Interesują mnie miejsca w całej Polsce, ponieważ mam pracowników z każdego miasta. W Gdańsku szkolenia chcemy zorganizować w https://zacisze.gda.pl/. Czekamy tylko na taką możliwość. Ale może są inne miejscowości gdzie są sale godne polecenia i możecie doradzic? 
odpowiedziano rok temu przez
2020-06-09 04:38 56%
Akurat na Gdańsk nie mam żadnych sprawdzonych namiarów. My najczęściej szkolenia robimy w Szczyrku. Mamy tam bardzo fajne miejsce z dobrą bazą noclegową. Spokojnie można tam też zrobić konferencję. To Hotel Skalite https://hotelskalite.pl/szkolenia-i-konferencje-szczyrk Jak wejdziesz na ich stronę, to znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.
odpowiedziano 8 miesięcy temu przez Monka
2020-08-10 10:20 58%
Obecnie jest wiele miejsc które mają ofertę przygotowaną właśnie dla firm jak np. https://www.rajskagora.pl/firmowe, jednak takie miejsca mają dość duże zainteresowanie i trzeba z wyprzedzeniem sprawdzić terminy. Ale jestem zdania, że połączenia szkolenia z imprezą integracyjną to ciekawe rozwiązanie. 
odpowiedziano 6 miesięcy temu przez halinkajula
2020-10-12 08:43 61%
jeśli chodzi o organizowanie spotkań w całej Polsce to świetnym rozwiązaniem są biura i sale na wynajem, które są przystosowane do takich spotkać i świetnie wyposażone. Firma Tolubie z Warszawy ma świetne możliwości, polecam wejść na stronkę https://www.tulubie.pl/sale-spotkan/ i przekonać się jakie mają opcje wynajmu. Profesjonalnie podchodzą do każdego, więc warto się zainteresować.
odpowiedziano 3 miesiące temu przez ewelinaP
2021-01-01 15:29 58%
Szkolenie można połączyć z imprezą integracyjną. W Krakowie świetnym miejscem jest ta strzelnica https://www.shootingcracow.com/oferta/dla-firm/ . Świetna organizacja i atmosfera.
 
odpowiedziano 3 miesiące temu przez sahimek
2021-01-23 15:45 68%
Miejsc na szkolenia jest mnóstwo, ale jeśli chodzi o same szkolenia to polecam https://pccpoland.pl/szkolenia/elektroniczny-obieg-dokumentow jeśli jesteście powiązani z tą branżą to polecam. Bardzo merytoryczne szkolenie z którego wyniosłem dużo wiedzy. Pozdrawiam. 
odpowiedziano miesiąc temu przez zuzula12
2021-03-12 15:13 29%
Koniecznie zobaczcie na stronę https://proficompetence.com/ tutaj sa dostępne różne testy oraz certyfikowane szkolenia  które przygotowują uczestników do pracy z narzędziami psychologicznymi służącymi do diagnozy osób w zakresie predyspozycji osobowościowych i zawodowych. Sprawdźćie całą icj ofertę. 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.