Dzisiaj jest: 25.9.2020, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Zatrudnianie pracowników i ich rozwój

Prawo pracy. Zagadnienia związane z zatrudnianiem pracowników. ZUS, optymalizacja kosztów, formalności. Ponad to szkolenia i imprezy integracyjne.
Dodaj odpowiedź

Miejsce na szkolenia?

rozpoczęty 5 miesięcy temu przez Kasztanek
2020-05-09 09:25 55%
Czy możecie polecić ciekawe miejsca na organizacje szkoleń? Interesują mnie miejsca w całej Polsce, ponieważ mam pracowników z każdego miasta. W Gdańsku szkolenia chcemy zorganizować w https://zacisze.gda.pl/. Czekamy tylko na taką możliwość. Ale może są inne miejscowości gdzie są sale godne polecenia i możecie doradzic? 
odpowiedziano 4 miesiące temu przez
2020-06-09 04:38 58%
Akurat na Gdańsk nie mam żadnych sprawdzonych namiarów. My najczęściej szkolenia robimy w Szczyrku. Mamy tam bardzo fajne miejsce z dobrą bazą noclegową. Spokojnie można tam też zrobić konferencję. To Hotel Skalite https://hotelskalite.pl/szkolenia-i-konferencje-szczyrk Jak wejdziesz na ich stronę, to znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.
odpowiedziano 2 miesiące temu przez Monka
2020-08-10 10:20 65%
Obecnie jest wiele miejsc które mają ofertę przygotowaną właśnie dla firm jak np. https://www.rajskagora.pl/firmowe, jednak takie miejsca mają dość duże zainteresowanie i trzeba z wyprzedzeniem sprawdzić terminy. Ale jestem zdania, że połączenia szkolenia z imprezą integracyjną to ciekawe rozwiązanie. 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.