Dzisiaj jest: 9.5.2021, imieniny: Grzegorza, Karoliny, Karola

Zatrudnianie pracowników i ich rozwój

Prawo pracy. Zagadnienia związane z zatrudnianiem pracowników. ZUS, optymalizacja kosztów, formalności. Ponad to szkolenia i imprezy integracyjne.
Dodaj odpowiedź

Pokój relaksu dla pracowników?

rozpoczęty rok temu przez Kasztanek
2020-01-30 11:21 43%
W ostatnim z numerów Forbes czytałem o tym, by stworzyć w firmę pokój relaksu dla pracowników. Z tego co udało mi się wyczytać w pokoju stawia sie na aktywny wypoczynek i nowym trendem jest montowanie sprzętu sportowego jak np. drabinka gimnastyczna. Czy ktoś może się na takie coś zdedycował i może podzielić się opinią. Na stronie BenchK dostępne są drabinki metalowe z drążkiem i zastanawiam się nad takim czymś. Ale pytanie, czy pracownicy z tego korzystają? 
odpowiedziano rok temu przez Gustav2
2020-02-06 21:02 34%
Raczej słaby pomysł z tą drabinką.... zamiast tego radziłabym dać jakiś pokój z Xboxem lub TV.
odpowiedziano rok temu przez Monka
2020-02-26 11:48 60%
Proszę wybaczyć, ale granie na konsoli nie jest odpoczynkiem. A z tego co wiem to ma być miejsce gdzie pracownik odpocznie. I pomysł z drabinką mi się podoba. Jeśli pracownicy mają pracę siedzącą to warto wybrać drabinkę z drążkiem. BenchK ma takie w sklepie właśnie. Dodatkowo może warto też postawić regał z książkami. Sama bym korzystałaby się zrelaksować. 
odpowiedziano 3 tygodnie temu przez Emiliaa
2021-04-20 21:23 9%
To naprawdę ważna rzecz. Dzisiaj jednak pracownicy mają tak duży natłok obowiązków, że często sobie z nimi nie radzą. Jak dla mnie, bardzo ważna jest odpowiednia opieka psychologiczna. Najlepiej byłoby zajrzeć do https://psychomedic.online/ i jeśli zmagacie się z jakimiś problemami, to po prostu umówcie się do nich na konsultację. Myślę, że będzie to dla Was idealnym wyborem, sami się o tym przekonajcie. 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.