Dzisiaj jest: 18.7.2024, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

Zatrudnianie pracowników i ich rozwój

Prawo pracy. Zagadnienia związane z zatrudnianiem pracowników. ZUS, optymalizacja kosztów, formalności. Ponad to szkolenia i imprezy integracyjne.
Dodaj odpowiedź

Gdzie na studia?

rozpoczęty 5 lat temu przez Kasztanek
2019-11-12 19:13 44%
Na jaką uczelnie warto składać dokumenty jeśli chodzi o studia? Wybór jest ogromny i jak się okazuje jest również możliwość nauki za granicą. Na https://studiawanglii.pl/ jest dostępna oferta podjęcia nauki w Anglii na kilkunastu uczelniach. Co jeszcze utrudnia podjęcie decyzji. Może możecie coś doradzić? 
odpowiedziano 5 lat temu przez
2020-01-15 14:21 58%
Rekrutacja na studia w trójmiejskiej Wyższej Szkole Administracji i Biznesu https://wsaib.pl/ zaczyna się w marcu i będzie trwała do września. Kierunki biznesowe pozwolą na zdobycie niezbędnego wykształcenia, które przyda się osobom zarządzającym w firmach zarówno na średnim i wysokim szczeblu.
odpowiedziano 5 lat temu przez
2020-01-21 16:33 55%
Teraz chyba nie ma takich studiów, które by były dużo lepsze od innych. Wiele zależy nie tylko od samej uczelni, ale też od kierunku, a nawet od poszczególnych wykładowców. Jeszcze jakiś czas temu państwowe uniwersytetyt i politechniki były najbardziej cenione, ale teraz prywatne szkoły też są już coraz wyżej w rankingach, więc wszystko zależy od tego, co konkretnie nas interesuje w danym momencie. Bo to też nie znaczy, że za kilka lat w pracy będzie robili dokładnie to samo
odpowiedziano 4 lata temu przez Monka
2020-02-24 10:03 43%
Studia muszą być tym co nas interesuje. Np. na http://mum.edu.pl jest dostępna oferta edukacyjna na studia medyczne jak pielęgniarstwo czy fizjoterapia. Jeśli lubimy pomagać ludziom w ten sposób to właśnie takie studia będą naszym odpowiednim kierunkiem. 
odpowiedziano 4 lata temu przez
2020-06-11 16:10 53%
To zależy jaki kierunek cię interesuje.
odpowiedziano 4 lata temu przez
2020-08-21 13:49 38%
Według mnie trudno wybrać uczelnię, która jakoś bardzo wyróżnia się na tle innych. To zależy, czego od niej oczekujesz. Nie zawsze kierunki czy uczelnie uważane za najlepsze, czy "na poziomie" są tymi, na których bardzo się rozwiniesz i dużo nauczysz. Szczerze mówiąc, zauważam wśród studiującego otoczenia duże zniechęcenie do studiów. Każdy spodziewał się niesamowitego czasu, zdobywania wiedzy i spotykania inspirujących ludzi, a w dużej mierze zajęcia polegają po prostu na pokazywaniu prezentacji i przepisywaniu slajdów do zeszytu. Niestety, z tego, co wiem, tak wygląda sytuacja na wielu polskich uczelniach, zarówno publicznych jak i prywatnych. 
odpowiedziano 4 lata temu przez
2020-10-01 06:22 54%
Studia mam ukończone na dobrym kierunku jednak aktualnie szukam pracy i choć znalazłem sporo atrakcyjnych ofert to zastanawiam się czy moje CV jest napisane tak, jak trzeba. Dużo jest stron takich jak https://ciekawecv.pl/ czyli kreatorów CV tylko, że ja pisałem własnoręcznie swoje. To błąd? Faktycznie lepiej z wzorów i szablonów korzystać? 
odpowiedziano 4 lata temu przez
2020-10-09 08:33 49%
Lepiej pisać samemu, o ile wiesz, jak sporządzić dobre cv.
odpowiedziano 4 lata temu przez
2020-10-29 14:04 48%
Kierunków studiów jest wiele, jednak ze swojej strony polecam wybrać się na studia, ktore dają nam konkretne wykształcenie oraz po których ukończeniu nie będziemy mieli problemu ze znalezieniem w przyszłości dobrej pracy. Takie mozłiwosci daja na przykład studia inżynierskie.
Politechnika daje naprawdę sporo opcji rozwoju.

Poz tym same studia oferują również sporo przywilejów. 
https://www.konto-studenckie.pl

Jak na przyklad mozliwosc otwarcia sobie konta studenckiego. 
odpowiedziano 3 lata temu przez konto-usuniente
2021-04-30 13:30 55%
Córka mojej znajomej chodzi do prywatnej szkoły i jest bardzo zadowolona. Dość długo wybierały studia aż trafiła na taką gdzie pasowały jej wsyztskie profile. Problem miała tylko z podręcznikami ale udało się jej dostać niekóre na tej stronie [spam]
odpowiedziano 2 lata temu przez mczay
2022-08-22 12:20 46%
Dobrze że moja córka jest na etapie szkoły podstawowej i póki co naszym jedynym zmartwieniem jest wybór podręczników ze strony https://www.taniaksiazka.pl/szczesliwi-ktorzy-szukaja-prawdy-podrecznik-do-religii-dla-klasy-5-szkoly-podstawowej-elzbieta-kondrak-p-1386632.html . Nie wiem co będzie z kilka lat, jakie kierunki powstaną ale wybór studiów nawet dla mnie był stresujący
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.