Dzisiaj jest: 21.9.2020, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Zatrudnianie pracowników i ich rozwój

Prawo pracy. Zagadnienia związane z zatrudnianiem pracowników. ZUS, optymalizacja kosztów, formalności. Ponad to szkolenia i imprezy integracyjne.
Dodaj odpowiedź

Gdzie na studia?

rozpoczęty rok temu przez Kasztanek
2019-11-12 19:13 38%
Na jaką uczelnie warto składać dokumenty jeśli chodzi o studia? Wybór jest ogromny i jak się okazuje jest również możliwość nauki za granicą. Na https://studiawanglii.pl/ jest dostępna oferta podjęcia nauki w Anglii na kilkunastu uczelniach. Co jeszcze utrudnia podjęcie decyzji. Może możecie coś doradzić? 
odpowiedziano 8 miesięcy temu przez bercia
2020-01-15 14:21 66%
Rekrutacja na studia w trójmiejskiej Wyższej Szkole Administracji i Biznesu https://wsaib.pl/ zaczyna się w marcu i będzie trwała do września. Kierunki biznesowe pozwolą na zdobycie niezbędnego wykształcenia, które przyda się osobom zarządzającym w firmach zarówno na średnim i wysokim szczeblu.
odpowiedziano 8 miesięcy temu przez zenit
2020-01-21 16:33 69%
Teraz chyba nie ma takich studiów, które by były dużo lepsze od innych. Wiele zależy nie tylko od samej uczelni, ale też od kierunku, a nawet od poszczególnych wykładowców. Jeszcze jakiś czas temu państwowe uniwersytetyt i politechniki były najbardziej cenione, ale teraz prywatne szkoły też są już coraz wyżej w rankingach, więc wszystko zależy od tego, co konkretnie nas interesuje w danym momencie. Bo to też nie znaczy, że za kilka lat w pracy będzie robili dokładnie to samo
odpowiedziano 7 miesięcy temu przez Monka
2020-02-24 10:03 35%
Studia muszą być tym co nas interesuje. Np. na http://mum.edu.pl jest dostępna oferta edukacyjna na studia medyczne jak pielęgniarstwo czy fizjoterapia. Jeśli lubimy pomagać ludziom w ten sposób to właśnie takie studia będą naszym odpowiednim kierunkiem. 
odpowiedziano 3 miesiące temu przez Gustav2
2020-06-11 16:10 76%
To zależy jaki kierunek cię interesuje.
odpowiedziano miesiąc temu przez BarbaraN
2020-08-21 13:49 32%
Według mnie trudno wybrać uczelnię, która jakoś bardzo wyróżnia się na tle innych. To zależy, czego od niej oczekujesz. Nie zawsze kierunki czy uczelnie uważane za najlepsze, czy "na poziomie" są tymi, na których bardzo się rozwiniesz i dużo nauczysz. Szczerze mówiąc, zauważam wśród studiującego otoczenia duże zniechęcenie do studiów. Każdy spodziewał się niesamowitego czasu, zdobywania wiedzy i spotykania inspirujących ludzi, a w dużej mierze zajęcia polegają po prostu na pokazywaniu prezentacji i przepisywaniu slajdów do zeszytu. Niestety, z tego, co wiem, tak wygląda sytuacja na wielu polskich uczelniach, zarówno publicznych jak i prywatnych. 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.