Dzisiaj jest: 11.4.2021, imieniny: Filipa, Izoldy, Leona

Zatrudnianie pracowników i ich rozwój

Prawo pracy. Zagadnienia związane z zatrudnianiem pracowników. ZUS, optymalizacja kosztów, formalności. Ponad to szkolenia i imprezy integracyjne.
Dodaj odpowiedź

Prezenty dla pracowników?

rozpoczęty 2 lata temu przez Kasztanek
2019-09-06 14:57 50%
Na https://www.superprezenty.pl/have-fun dostępne są vouchery prezentowe na różne atrakcje jak kurs jazdy motorówką. Ponieważ zastanawiam się nad motywacją pracowników szukam pomysłu na prezenty dla nich prócz premi uznaniowej. Czy takie coś może taki prezentem być? 
odpowiedziano rok temu przez michal_089
2019-11-28 12:54 56%
Ja myślę że moim pracownikom przyjemność sprawi nowy ekspres do kawy. Nie będzie to jednorazowy prezent, a kożystać będzie mógł każdy i przez cały rok, dlatego biorę ekspres w leasing i pijemy od grudnia dobrą kawkę ;)
https://maderashop.pl/17-ekspresy-i-akcesoria
odpowiedziano rok temu przez Dotter
2019-12-21 18:36 59%
Przynajmniej kilka razy w roku staram się wręczać pracownikom prezenty z logo firmy takie jak https://www.giftyonline.pl/pl/oferta Nie dość, że budujemy pozytywną relację z pracownikami to dodatkowo zyskujemy chodzącą reklamę i promujemy firmę, gdyż produkty te będą w rękach naszych pracowników przy codziennych czynnościach.
odpowiedziano rok temu przez jaqs
2020-02-24 15:47 58%
Jeśli jesteś zadowolony z efektów pracy swoich podwładnych, to zawsze można ich obdarować. Pytanie tylko, czy takie prezenty i motywowanie pracowników się zwróci? https://prezentokracja.pl/dla-firm/ - tu możesz podejrzeć kilka pomysłów.
odpowiedziano 2 miesiące temu przez cienmroku
2021-01-25 17:22 28%
A mnie to ciekawi, czy jak dajecie prezenty pracownikom, to ich dzieciom także? Niektórzy robią takie paczki np. na Mikołaja czy coś. A zawsze fajnie jest kupić jakieś drobiazgi, zabawki itp. takze dla dzieci naszych pracowników. :) W sklepie https://eciepecie-zabawki.pl/ mają bardzo fajne różne gry i pluszaki. :)
odpowiedziano 2 miesiące temu przez alicjagr
2021-01-31 17:10 66%
Ciekawym, a zarazem dość nieszablonowym pomysłem na prezenty dla pracowników mogą być różne koszlki, bluzy czy czapki, ale nie z logo firmy, ale np. ze śmiesznymi postaciami z seriali, czy memami, lub innymi aplikacjami. Zobaczcie jak to wygląda i co mam na myśli: [url=https://fesswybitnie.com/product/bluza-kevin-sam-w-domu/]bluza kevin sam w domu[/url] Tego typu bluzę (są też koszulki) zamówicie dość szybko, w atrakcyjniej cenie. Mają miłą obsłgę i szybką wysyłkę.
odpowiedziano 3 tygodnie temu przez mirka
2021-03-19 20:24 74%
Prezenty i drobne upominki zawsze są strzałem w dziesiątkę, także warto poważnie rozważyć ten temat. W wielu przypadkach, na przykład słodkich czekoladkach od https://chocolissimo.pl/ nie są to jakieś duże kwoty, więc nawet jeśli macie do obdarowania większą ilość pracowników - na pewno nie stracicie, a możecie wręcz zyskać.
odpowiedziano 3 dni temu przez Monka
2021-04-08 09:47 0%
Prezenty są zależne od budżetu jaki chcemy na niego przeznaczyć. I tego jakie nasi pracownicy mają zainteresowania. U mnie pracownicy czytają książki. Często widzimy ja się wzajemnie wymieniają. Dlatego każdorazowo prezentem są książki. Każdy dostaje inna, danego autora. W tym roku króluje https://matfel.pl/tra-pol-81145-Remigiusz-Mroz.html. Dzięki temu wymieniają się i zachowują dobre relacje. Książka to moim zdaniem jeden z lepszych prezentów. 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.