Dzisiaj jest: 9.7.2020, imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki

Zatrudnianie pracowników i ich rozwój

Prawo pracy. Zagadnienia związane z zatrudnianiem pracowników. ZUS, optymalizacja kosztów, formalności. Ponad to szkolenia i imprezy integracyjne.
Dodaj odpowiedź

Prezenty dla pracowników?

rozpoczęty rok temu przez Kasztanek
2019-09-06 14:57 58%
Na https://www.superprezenty.pl/have-fun dostępne są vouchery prezentowe na różne atrakcje jak kurs jazdy motorówką. Ponieważ zastanawiam się nad motywacją pracowników szukam pomysłu na prezenty dla nich prócz premi uznaniowej. Czy takie coś może taki prezentem być? 
odpowiedziano 7 miesięcy temu przez michal_089
2019-11-28 12:54 64%
Ja myślę że moim pracownikom przyjemność sprawi nowy ekspres do kawy. Nie będzie to jednorazowy prezent, a kożystać będzie mógł każdy i przez cały rok, dlatego biorę ekspres w leasing i pijemy od grudnia dobrą kawkę ;)
https://maderashop.pl/17-ekspresy-i-akcesoria
odpowiedziano 7 miesięcy temu przez Dotter
2019-12-21 18:36 63%
Przynajmniej kilka razy w roku staram się wręczać pracownikom prezenty z logo firmy takie jak https://www.giftyonline.pl/pl/oferta Nie dość, że budujemy pozytywną relację z pracownikami to dodatkowo zyskujemy chodzącą reklamę i promujemy firmę, gdyż produkty te będą w rękach naszych pracowników przy codziennych czynnościach.
odpowiedziano 4 miesiące temu przez jaqs
2020-02-24 15:47 50%
Jeśli jesteś zadowolony z efektów pracy swoich podwładnych, to zawsze można ich obdarować. Pytanie tylko, czy takie prezenty i motywowanie pracowników się zwróci? https://prezentokracja.pl/dla-firm/ - tu możesz podejrzeć kilka pomysłów.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.