Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Reklama stacjonarna lub w internecie

Propozycje reklamy stacjonarnej i w internecie. Sposoby na skuteczny marketing online. Pomysły na reklamę.
Dodaj odpowiedź

Poprawa pozycji strony www

rozpoczęty 3 lata temu przez
2021-04-28 13:46 34%
czy możecie mi podpowiedzieć, co przede wszystkim warto poprawić w stronie, aby zwiększyć szanse na lepszą pozycje? 
więcej dobrego linkowania zewnętrznego?
lepsze linkowanie wewnętrzne? Czy linki na str głównej i w menu są ok czy powinny być inaczej zrobione?
treści na podstronach/blogu są słabej jakości? Czy podstrony, które mają zbyt mało treści (pomijając kontakt itp.) mogą wpływać na dodatkowe obniżenie pozycji? Tj. lepiej usunąć niż trzymać takie? 
 może na czymś innnym jeszcze powinnam się skupić, o czym nie pomyślałam, a widać na pierwszy rzut oka, że nie zadbano o to? 
Kiedyś udało mi się ją dobrze wypozycjonować, a od pewnego czasu leci coraz bardziej w dół, mimo że staram się wprowadzać zmiany (wykupiłam kilka artykułów z linkami na słowa kluczowe i sam adres), dodaję wpisy na blogu, optymalizuję szybkość strony, to wcale nie jest lepiej ;/
odpowiedziano 3 lata temu przez spam-konto
2021-04-28 14:15 36%
Powodów jest wiele, ale zwykle problemem jest:
- optymalizacja treści na stronie głównej
- optymalizacja techniczna
- zła struktura treści (brak podstron ofertowych, pomieszane z blogiem)
- wykupione artykuły zewnętrzne w małej ilości i na słabej jakości portalach
[spam]
Na stronie jest opisane, w jaki sposób pisać teksty  na stronę www. 
odpowiedziano 5 miesięcy temu przez pro100
2023-10-25 11:18 42%
Cześć, aktualnie buduje sklep internetowy z podłogami. Potrzebuje pomocy w kwestii marketingu takiego sklepu, jak go rozpromowac na danym obszarze, jak tworzyć kampanie reklamowe itd. Szukam jakichś szkoleń lub kursów w tym zakresie. Macie kogoś sprawdzonego albo możecie coś polecić?
Zastanawiałem się nad pomocą agencji jak tutaj https://blackdale.eu/kampanie-reklamowe/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.