Dzisiaj jest: 17.7.2019, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Reklama stacjonarna lub w internecie

Propozycje reklamy stacjonarnej i w internecie. Sposoby na skuteczny marketing online. Pomysły na reklamę.
Dodaj odpowiedź

Wystrój biura?

rozpoczęty 6 miesięcy temu przez Monka
2019-01-09 11:53 61%
Od nowego roku podjeliśmy decyzje o przeniesieniu firmy do biura. Jestesmy na etapie współpracy z projektantem. Pierwsze projekty wstępne już są. Nie będę ukrywać, że zamarzyło mi się, by na głównej ścianie biura widniało nasze logo. Ale pytanie jak takie coś wykonać. By to dobrze wyglądało. Możecie coś podpowiedzieć? 
odpowiedziano 6 miesięcy temu przez Kasztanek
2019-01-21 09:47 50%
Najlepiej to na przeźroczystej plexi. Możesz zlecić taki wydruk z wycięciem na wymiar. Każda drukarnia takie cos Ci wykona, ale szczerze to jeśli zależy Ci na kosztach to taniej wykonasz to przez Internet. Na https://taniareklama.pl/plexi masz taką ofertę, ale najlepiej skonsultować się i obgadać swój projekt. Też może zapytaj architekta na pewno pomoże. 
odpowiedziano 3 miesiące temu przez kopisz5
2019-04-26 10:02 43%
W wyposażeniu biura nie powinno zabraknąć takich drobnych elementów, jak spinacze, kartki, taśma klejąca, jakieś tablice korkowe albo magnetyczne, notesy, kalendarzem długopisy itp. A tego niestety bardzo często brakuje albo chowa się gdzieś w czasie pracy... A najlepsze jest to, że takie rzeczy możesz kupić w marketach, ale najlepiej śledzić aktualności bo to znacznie lepsza altenatywa niż papierowe gazetki, które nie zawsze do nas docierają. I można też od razu sprawdzać ceny i w konkretnym czasie jechać do jednego, a nie kilku czy kilkunastu sklepów
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.