Dzisiaj jest: 16.7.2018, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Reklama stacjonarna lub w internecie

Propozycje reklamy stacjonarnej i w internecie. Sposoby na skuteczny marketing online. Pomysły na reklamę.
Dodaj odpowiedź

Aplikacja mobilna, warto?

rozpoczęty rok temu przez Kasztanek
2017-09-21 09:36 31%
Mam z żoną sklep internetowy i nie powiem dość dobrze idzie sprzedaż. Pomyśleliśmy by zlecić w https://www.reasonapps.pl/ dedykowanej aplikacji mobilnej dla naszych klientów. I tu pytanie, czy taka inwestycja może mieć sens? Oczywiście nie jesteśmy dużą sieciówką, ale też nie narzekamy na sprzedaż. Pytanie, czy taka aplikacja mogła by mieć pozytywny wpływ na nasz wizerunek? 
odpowiedziano 9 miesięcy temu przez zenit
2017-10-26 11:01 33%
Aplikacje mobilne jakichś konkretnych marek mają największy sens przy naprawdę szerokim gronie klientów. No chyba, że na statystykach Wam nie zależy tak bardzo, jak na wynikach sprzedaży, wtedy taka aplikacja się opłaca dla sklepów internetowych, o ile ma bogatą zawartość. Bo przesyłanie samych kuponów rabatowych może równie dobrze być rozwiązane poprzez mailing. Wiele sklepów robi specjalne oferty dla posiadaczy aplikacji i jeśli w tym kierunku chcecie iść, wtedy warto inwestować w aplikację mobilną, bo to da klientom powód, by wracać do Was.
odpowiedziano 8 miesięcy temu przez mondry
2017-11-22 13:46 56%
Przy większej bazie klientów - tak, to ma sens. Jeżeli jednak strona dopiero raczkuje, wtedy może być z tym ciężko, chyba, że znajdziecie sposób, by zachęcić jakoś do ściągnięcia takiej aplikacji - może wprowadzenie systemu szybkich i bezpiecznych transakcji mobilnych, kiedy nie ma się dostępu do komputera albo jest się na wyjeździe czy serie rabatów/promocji dla posiadaczy aplikacji (to się zawsze sprawdza).
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.