Dzisiaj jest: 20.6.2018, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Reklama stacjonarna lub w internecie

Propozycje reklamy stacjonarnej i w internecie. Sposoby na skuteczny marketing online. Pomysły na reklamę.
Dodaj odpowiedź

Konferencja - gdzie zorganizować?

rozpoczęty rok temu przez Kasztanek
2016-12-29 10:42 61%
Możecie polecić najlepsze miejsce na organizacje konferencji w Krakowie? Jesteśmy z Warszawy, ale szef uparł się by konferencja była właśnie w okolicach Krakowa. Dostaliśmy namiary na http://www.chocholowydwor.pl/konferencje Ktoś tam cos organizował i może podzielić się opiniami? 
odpowiedziano rok temu przez MikoPL
2017-01-16 21:09 39%
W Krakowie i okolicy nie brakuje fajnych miejsc. Najlepsze moim zdaniem są te, które otacza natura. Dla przykładu bardzo fajne miejsce w okolicy Białegostoku to Bobrowa Dolina - https://www.bobrowadolina.pl
odpowiedziano rok temu przez
2017-07-21 22:47 57%
Po wyborze miejsca warto się zastanowić nad dojazdem uczestników na konferencję. Firma transportowa musi zapewnić komfort podróży a także dojazd na czas. Z własnego doświadczenia z transportem na konferencje mogę polecić DreamBus.
 
odpowiedziano rok temu przez Monka
2017-09-07 18:52 41%
Jak w waszych firmach wybierane są obiekty konferencyjne? To nadal zaprzyjaźniony obiekt i dobre negocjacje? Orientujecie się czy istnieją porównywarki ofert konferencyjnych? Taka alternatywa dla wyszukiwarki ofert indywidualnych, czyli jeżeli decyduje się na np. hotel Folwark Stara Winiarnia - http://www.folwarkstarawiniarnia.pl to szukam jego najlepszej oferty w takowej.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.