Dzisiaj jest: 21.11.2018, imieniny: Janusza, Marii, Reginy

Reklama stacjonarna lub w internecie

Propozycje reklamy stacjonarnej i w internecie. Sposoby na skuteczny marketing online. Pomysły na reklamę.
Dodaj odpowiedź

Ulotki - tak, czy nie?

rozpoczęty 2 lata temu przez Monia
2016-11-19 10:01 48%
Czy waszym zdaniem ulotki w dzisiejszym świecie mają jeszcze jakiś sens? Czy to jest skuteczna forma reklamy?
odpowiedziano 2 lata temu przez promoexpress
2016-12-02 14:10 43%
Jak najbardziej, takie cos zawsze się sprawdza. Bo ze 100 osób które weźmie ulotkę 20% się zainteresuje więc. Tylko ulotka też musi być przyciągająca i posiadać w sobie jak najmniej treści. Zawsze standardowe sposoby reklamy są ok :)

odpowiedziano rok temu przez Kasztanek
2017-06-09 13:59 42%
Ja też myślę, że ulotki są ok. Warto również w jej treści zawrzeć może kupon rabatowy wtedy zainteresowanie klientów bedzie większe. Jednak ulotka powinna być ciekawa i ładnie wykonana. My ulotki drukujemy wraz z wykonaniem graficznym w https://www.jkbprint.pl/, zawsze przed wydrukiem dostajemy projekt za zaakceptowania. 
odpowiedziano miesiąc temu przez radek
2018-10-15 08:07 73%
Jestem na tak o ile
zalezy nam glownie na reklame lokalnej
oraz jesli mamy dobry projekt ulotki ( ulotka powinna zaciekawić potenclanego odbiorcę.....)

Zerknijcie sobie również tutaj: <spamlink> Jest to drukarnia, z której ostatnio korzystam w firmie.Niedroga drukarnia internetowa. Oferują bardzo dobra jakość wydruków. Wiele razy tam drukowałem i za każdym razem byłem zadowolony. 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.