Dzisiaj jest: 21.4.2024, imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Reklama stacjonarna lub w internecie

Propozycje reklamy stacjonarnej i w internecie. Sposoby na skuteczny marketing online. Pomysły na reklamę.
Dodaj odpowiedź

Jaka reklama w internecie?

rozpoczęty 4 lata temu przez
2020-10-07 13:51 37%
Jaka reklama internetowa charakterryzuje się największą skutecznością?
odpowiedziano 4 lata temu przez
2020-10-07 14:16 53%
To zależy... co chcesz osiągnąć? Szeroko rozumiany rozgłos i większą sprzedaż?  To na pewno będziesz musiał zdywersyfikować działania, aby odniosły skutek. Jednak z takich sprawdzonych narzędzi, które na pewno mogę polecić to jest marketing szeptany. Na blogu: http://i-content.pl/ znajdziesz wiele ciekawych informacji na jego temat. Jest doskonałym narzędziem do budowy marki oraz pełni funkcje wsparcia sprzedaży
odpowiedziano 3 lata temu przez
2020-11-12 08:29 52%
Jeśli chcesz być widoczny w sieci, musisz zadbać o pozycjonowanie. Jak to zrobić, piszą na http://lepiej-widoczni.pl/jak-sprawic-aby-strona-byla-lepiej-widoczna-w-wyszukiwarce-google/ ; Niezwykle ważna jest optymalizacja treści na stronie, część rzeczy możesz zrobić sam, ale SEO mimo wszystkie lepiej zlecić specjalistom.
odpowiedziano 3 lata temu przez
2020-11-15 13:36 54%
Moim zdaniem bardzo dobrzez sie sprawdza marketing szeptany - sprawdz sobie na http://wommmarketing.pl/ - przynosi on naprawde szybko grono zaufanych klientow, dodatkowo pozwala budowac pozytywny wizerunek marki co realnie wplywa na osiagane zyski :)
odpowiedziano 3 lata temu przez
2021-01-03 14:54 39%
To bardzo ważna rzecz. Ja na pewno mogę Wam doradzić, byście zawsze stawiali na jak najlepsze rozwiązania pod kątem rozpoznawalności Waszego biznesu, Wiem, że świetnie w tym temacie sprawdza się agencja [url=https://www.mgroup.pl]MGroup Łódź[/url], dlatego też powinniście bliżej sprawdzic ich ofertę. Czuję, że to może być dla Was najlepszą opcją. 
odpowiedziano 3 lata temu przez
2021-01-21 11:45 52%
ja jestem w trakcie zakładania hurtowni odzieżowej: <a href="http://www.hurtowniafashion.pl/">http://www.hurtowniafashion.pl/</a> i zastanawiam się czy warto inwestować w reklamę w sieci ? Ile taka reklama kosztuje i od czego zaczać? Czy media społecznościowe wchodza w grę czy skupić się na ADSach ?
odpowiedziano 3 lata temu przez konto-usuniete
2021-05-05 16:43 53%
Polecam serdecznie [spam] oni oferują torby bawełniane, papierowe, jutowe, filcowe. Na takich torbach jest dużo miejsca i spokojnie można na nich nadrukować swoje logo. Fajna opcja i skuteczna. Polecam. 
odpowiedziano 3 lata temu przez
2021-05-21 22:36 51%
Przede wszystkim działania w sieci trzeba dopasować do charakteru działalności firmy. Nie każdy biznes reklamujemy w ten sam sposób. W końcu mamy na celu pozyskiwanie nowych klientów - działania muszą trafiać do konkretnych odbiorców. W branży OZE taką reklamą zajmuje sie z powodzeniem agencja . Mój znajomy zajmuje się instalacjami fotowoltaicznymi i od kiedy z tą agencją marketingową współpracuje to ich zyski wzrosły o 30%. Nie tylko zajmują się reklamą, również umawiają spotkania, badają poziom satysfakcji klientów. 
odpowiedziano 3 lata temu przez Masert
2021-09-24 13:41 43%
Reklamą internetową zajmuje się firma Ateneo, robią SEO, kampanianie PPC, Social Media, jak optymalizacje stron, content marketing i linkbuilding. Realizują zadania mające na celu pozyskiwanie ruchu, budowę reputacji i sprzedaż

Kontakt:
Ateneo
https://www.ateneo.pl/
biuro@ateneo.pl
Lokalizacja
Bielsko-Biała
43-316 Bielsko-Biała
Al. Armii Krajowej 220 lok. 217 (pawilon nr 2 w Biurowcu „ZIAD Bielsko-Biała”)
odpowiedziano 2 miesiące temu przez pro100
2024-02-27 09:44 36%
Poszukuję agencji (wymagana FV) do:
stworzenia strony internetowej (WordPress) + 2x landing page (1 do tej nowej strony oraz 1 do instniejącej już strony). Strona powinna być responsywna, łatwa w nawigacji i zawierać formularz kontaktowy oraz możliwość dokonywania płatności (będę sprzedawać na nich e-booka, lekcje oraz konsultacje),
stworzenie newslettera - początkowa kampania + kwestie techniczne (treść dostarczę sama),
zarządzania reklamami na FB na 2 różnych profilach (2 różne branże) - treści na SM ogarniam sama, ale oczywiście gdybyś dała mi jakieś rady / feedback, to by mnie też to interesowało.
https://blackdale.eu/tworzenie-stron-internetowych/ Może ktoś tutaj współpracował z Blackdale? Jakie macie doświadczenia? 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.