Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Finansowanie firmy i dotacje

Pieniądze zarówno na start jak i na rozwój firmy. Dotacje dla firm, kredyty, inwestycje i inne formy finansowania.
Dodaj odpowiedź

Konto bankowe dla firmy?

rozpoczęty 6 lat temu przez Kasztanek
2018-02-16 15:10 57%
O ile konta bankowe osobiste to kwoty drobne, to z kontem firmowym już tak nie jest. Czy możecie polecić gdzie najlepiej mieć konto firmowe i szanse na dobre warunki kredytowe gdyby zaszła taka potrzeba? 
odpowiedziano 6 lat temu przez Monka
2018-02-17 12:07 55%
Można zobaczyć na https://finanse.rankomat.pl/ ale chyba tam możesz porównać oferty kont osobistych. Ale to na pewno pomoże dostać lepszą ofertę na konto firmowe. Zawsze to jakieś ułatwienie. 
odpowiedziano 6 lat temu przez Kasztanek
2018-02-20 11:10 50%
No faktycznie w tym finansowym Rankomacie co polecasz można porównać konta osobiste, ale weszłem na stronę banku który ma najlepszą ofertę (obecnie NestBank) i zobaczyłem tabele opłat dla kont firmowych. Myślę, że tam założę konto, ale jeszcze sprawdzę w ten sposób w wolnej chwili inne banki. A ty gdzie masz konto?
odpowiedziano 6 lat temu przez Monka
2018-02-21 11:05 51%
Ja w ING już długo, założyłam kont jak zaczynałam prace, bo szef miał tam konto i miałam szanse na szybkie przelewy wypłaty. Jak robie tranzakcje kartą to nie mam opłat. Firmowe konto jakieś opłaty mają, ale najważniejsze żeby przelewy były za darmo, bo w firmie to się ich sporo robi. 
odpowiedziano 6 lat temu przez Mozajka
2018-02-22 14:41 48%
O to jest dobre rozwiązanie. Ja jednak polecam jeśli chodzi o konto osobiste i biznesowe Nest Bank. W Finansowym Rankomacie Nest Bank osobiste jest najlepsze bo najtańsze i biznesowe też jest beż opłat. I jeszcze masz możliwość wypłaty gotówki za granicą bez opłat. Oczywiście wiadomo, ze banki zmieniaja regulaminy, ale zawsze wtedy można konto założyć w innym banku. Jest tego trochę. 
odpowiedziano 6 lat temu przez Kasztanek
2018-02-23 10:26 53%
No to faktycznie fajne warunki. Ale pytanie czy to nie jest oferta na jakiś czas a potem jak z Aliorem było, że zmienili regulaminy i zaczęli naliczać opłaty. 
odpowiedziano 6 lat temu przez Mozajka
2018-02-24 12:01 55%
No pewnie tak, ale Banki zawsze przesyłają informacie o zmianie cennika i wtedy można zmienić bank. W takim rankomacie finansowym mozna sprawdzić co jest najtańsze i się przenieść. 
odpowiedziano 6 lat temu przez
2018-02-28 10:31 47%
Nie wiem gdzie najlepiej ale my mamy konto firmwe w banku Raiffeisen. Choć nie jest całkiem darmowe to jakoś dajemy radę. Nie jest źle.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.