Dzisiaj jest: 18.4.2024, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Finansowanie firmy i dotacje

Pieniądze zarówno na start jak i na rozwój firmy. Dotacje dla firm, kredyty, inwestycje i inne formy finansowania.
Dodaj odpowiedź

Własny biznes a zadłużenie

rozpoczęty 7 lat temu przez kompon
2017-10-24 10:45 55%
Witam, prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Biznes średnio się kręci i to sprawiło, że zacząłem mieć problemy finansowe. Nie chciałem jednak zamyka działalności i wszystkie pieniądze jakie miałem ładowałem w pracę, a “oszczędzałem” na niepłaceniu prywatnych zobowiązań. No się w tym wszystkim zapętliłem, licząc na lepsze czasy, do moich drzwi zapukała firma windykacyjna. Co robić?
odpowiedziano 7 lat temu przez MikoPL
2017-10-26 12:28 53%
Wiele zależy od rozmiarów katastrofy i przychodów. Jeśli zyski są na dobrym poziomie to po prostu tnij koszty i rozmawiaj z wierzycielami.
odpowiedziano 6 lat temu przez trick
2018-01-14 16:25 47%
No chyba najlepsze wyjście to zawieszenie działalności i poszukanie stabilnej pracy. Oraz oczywiście spłacenie długów. O ile się orientuję, to możesz spróbować się dogadać z firmą windykacyjną, żeby Ci te długi rozłożyła na raty. Ostatnio też trafiłem na stronę z poradnikami dla osób zadłużonych.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.