Dzisiaj jest: 18.4.2024, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Finansowanie firmy i dotacje

Pieniądze zarówno na start jak i na rozwój firmy. Dotacje dla firm, kredyty, inwestycje i inne formy finansowania.
Dodaj odpowiedź

Odnawialna linia kredytowania dla młodej firmy?

rozpoczęty 4 lata temu przez Kasztanek
2020-03-09 10:30 58%
Czy możecie podpowiedzieć gdzie mogę skorzystać z odnawialnej linii finansowania dla młodej firmy? Niestety banki odpadają, bo wymagają 12 miesięcy prowadzenia działalności. Słyszałem o Finiacie, czy ktoś z Was korzysta z ich finansowania? 
odpowiedziano 4 lata temu przez Monka
2020-03-12 15:53 56%
Finiata to jedna z popularniejszych firm pożyczkowych dla firm właśnie. A raczej jeśli korzystać z usług poza Bankami to wybierać te znane. Ja nie korzystałam, ale czytałam, że jakiś tam laur dostała. Najlepiej dokładnie sprawdzić co i jak zanim zdecydujemy się na pożyczkę warto sprawdzić warunki.
odpowiedziano 4 lata temu przez Kasztanek
2020-03-13 09:13 50%
Jeśli chodzi o koszty to w Finiacie udzielono mi takiej informacji: 

W cenę produktu wliczone są dwa koszty: stała miesięczna opłata abonamentowa w wysokości zaledwie 0.333% oraz należność za korzystanie z limitu: od 2.91% naliczana tylko od faktycznie wykorzystanej kwoty z limitu.

Czy wie ktoś czy to dobre oprocentowanie, czy nie? 
odpowiedziano 4 lata temu przez Bartas Gdańsk
2020-03-16 11:03 53%
Na stronie masz dostępny kalkulator i zgodnie z tym co tam piszą to koszty nie są wysokie. Te 2,9% od kwoty wykorzystanej to moim zdanie dobra oferta. Zastanawiam się tylko czy takie pieniądze otrzymane jako odnawialną linię kredytową w Finiacie trzeba wydać na określone cele związane z biznesem, czy jest to dowolne? 
odpowiedziano 4 lata temu przez Kasztanek
2020-03-18 12:29 54%
Z tego co czytam na stronie finiaty to pieniądze mogą być wydane na dowolny cel. Ale należy pamiętać, że limit jest przyznany na 6 miesięcy i w tym czasie trzeba go spłacić w całości. 
odpowiedziano 4 lata temu przez Bartas Gdańsk
2020-03-30 09:21 54%
No to super. Z tego co wiem to też całą procedura w Finiacie jest online, więc teraz to naprawdę dobre rozwiązanie. Trudny czas. A posiadając linię kredytową przez 6 miesięcy na dowolny cel może uratować firmę. 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.