Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Finansowanie firmy i dotacje

Pieniądze zarówno na start jak i na rozwój firmy. Dotacje dla firm, kredyty, inwestycje i inne formy finansowania.
Dodaj odpowiedź

Gdzie inwestować?

rozpoczęty 7 lat temu przez Mozajka
2016-12-01 08:35 50%
Gdzie inwestujecie nadwyżki finansowe ze swoich działalności?
odpowiedziano 5 lat temu przez Bartas Gdańsk
2018-11-20 10:42 55%
Nie lepiej inwestować w siebie lub biznes? To zawsze dużo lepsza stopa zwrotu niż lokata. O ile człowiek może nauczyć się języka, czy czegoś innego to w firmie przyda się np. dobre oprogramowanie, które usprawni realizację konkretnych zadań. Za przykład może posłużyć tu Grafik Optymalny – https://www.grafikoptymalny.pl/
odpowiedziano 5 lat temu przez
2019-02-05 00:40 54%
Też tak uważam, że lepiej inwestować w siebie i biznes. Dlatego mając trochę wolenej gotówki postanowiłem kupić... auto. Ale nie byle jakie, a nową Mazdę 6. W moim biznesie wizerunek jest bardzo ważny, dlatego szukałem samochodu eleganckiego, z klasą, a jednak ze sportowym charakterem :) Zresztą, jak wiecie jak wygląda nowa Mazda 6, to zrozumiecie -  <spamlink> Jak podjeżdżam nią na spotkania z partnerami biznesowymi, to dobre wrażenie gwarantowane. Jak cię widzą, tak cię piszą. Chcę być traktowany jak człowiek sukcesu, a Mazda mi w tym pomaga. 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.