Dzisiaj jest: 29.10.2020, imieniny: Angeli, Przemysława, Zenobii

Finansowanie firmy i dotacje

Pieniądze zarówno na start jak i na rozwój firmy. Dotacje dla firm, kredyty, inwestycje i inne formy finansowania.
Dodaj odpowiedź

Finansowanie rozwiązań fotowoltaicznych?

rozpoczęty rok temu przez Kasztanek
2020-01-28 09:27 74%
Na https://suncurrent.pl/ dostępna jest oferta na panele słoneczne. Z tego co czytam jest nadal możliwość otrzymania dofinansowania na ekologiczne źródła pozyskiwania energii. Czy ktoś z Wa skorzystał z takiego dofinansowania i zdecydował się na takie rozwiązanie i może podzielić się opinią? 
odpowiedziano 3 miesiące temu przez billl
2020-07-23 23:52 34%
Rzeczywiście coraz więcej osób z mojego otoczenia inwestuje w panele fotowoltaiczne. Na https://swiatrolnika.info/ czytałem, że coraz więcej osób z możliwości korzysta, rolnicy także. Z programu mój prąd można dostać dotację przecież. Nawet na gruntach rolnych ustawia się panele fotowoltaiczne i w ten sposób tworzy małą elektrownie, nie tylko na własne potrzeby ale i z możliwością zarobku. 
odpowiedziano 2 miesiące temu przez BarbaraN
2020-08-21 13:42 78%
Nigdy nie korzystałam z tego typu rozwiązań, natomiast chciałabym przenieść się na bardziej ekologiczne sposoby pozyskiwania energii, więc nie ukrywam, że fotowoltaika jest w obrębie mojego zainteresowania. Zwłaszcza dofinansowania — fajnie, że ktoś wpadł na coś takiego i dzięki takim działaniom promuje rozwiązania korzystne dla środowiska. Musiałabym jednak przeczytać więcej szczegółów dotyczących dofinansowań, bo tyle tego ostatnio widzę i jestem prawie pewna, że nie wszystkie oferty są tak naprawdę korzystne. 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.