Dzisiaj jest: 31.7.2021, imieniny: Ignacego, Lodomiry, Romana

Finansowanie firmy i dotacje

Pieniądze zarówno na start jak i na rozwój firmy. Dotacje dla firm, kredyty, inwestycje i inne formy finansowania.
Dodaj odpowiedź

Finansowanie rozwiązań fotowoltaicznych?

rozpoczęty 2 lata temu przez Kasztanek
2020-01-28 09:27 69%
Na https://suncurrent.pl/ dostępna jest oferta na panele słoneczne. Z tego co czytam jest nadal możliwość otrzymania dofinansowania na ekologiczne źródła pozyskiwania energii. Czy ktoś z Wa skorzystał z takiego dofinansowania i zdecydował się na takie rozwiązanie i może podzielić się opinią? 
odpowiedziano rok temu przez
2020-07-23 23:52 36%
Rzeczywiście coraz więcej osób z mojego otoczenia inwestuje w panele fotowoltaiczne. Na https://swiatrolnika.info/ czytałem, że coraz więcej osób z możliwości korzysta, rolnicy także. Z programu mój prąd można dostać dotację przecież. Nawet na gruntach rolnych ustawia się panele fotowoltaiczne i w ten sposób tworzy małą elektrownie, nie tylko na własne potrzeby ale i z możliwością zarobku. 
odpowiedziano rok temu przez
2020-08-21 13:42 66%
Nigdy nie korzystałam z tego typu rozwiązań, natomiast chciałabym przenieść się na bardziej ekologiczne sposoby pozyskiwania energii, więc nie ukrywam, że fotowoltaika jest w obrębie mojego zainteresowania. Zwłaszcza dofinansowania — fajnie, że ktoś wpadł na coś takiego i dzięki takim działaniom promuje rozwiązania korzystne dla środowiska. Musiałabym jednak przeczytać więcej szczegółów dotyczących dofinansowań, bo tyle tego ostatnio widzę i jestem prawie pewna, że nie wszystkie oferty są tak naprawdę korzystne. 
odpowiedziano 7 miesięcy temu przez
2020-12-22 13:38 29%
o ile nadal się dobrze orientuję, to można uzyskać do 5 tys. dofinansowania w ramach zwrotu za zakupioną instalecję oraz odpisać vat od podatku. Warto się zorientować dokładnie albo zapytać fachowców z respect energy- to nowa firma na Polskim rynku a zajmują sie pozyskiwaniem i odsprzedawaniem energii pochodzącej z odnawialnych źródeł energii
odpowiedziano 5 miesięcy temu przez
2021-02-16 20:08 64%
Przede wszystkim warto najpierw dowiedzieć się jak to wygląda od strony finansowej. Artykuły i wiedza taka jak https://www.conceptenergy.pl/o-firmie/aktualnosc/ile-kosztuje-1-kilowat-pradu jest bardzo pożyteczna dlatego później można zrobić audyt energetyczny, projekt, wszystko fajnie policzyć można ;) 
odpowiedziano 5 miesięcy temu przez blokada
2021-03-16 06:21 69%
Oczywiście, że jest to bardzo dobre rozwiązanie... Nie da się ukryć jednak, że taka instalacja swoje kosztuje, a nie zawsze każdy będzie wstanie od razu zapłacić konkretniejszą sumę. Na szczęście teraz są nawet pożyczki termomodernizacyjne, które oferują dogodny okres kredytowania oraz niskie koszty.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.