Dzisiaj jest: 6.6.2020, imieniny: Laury, Laurentego, Nory

Finansowanie firmy i dotacje

Pieniądze zarówno na start jak i na rozwój firmy. Dotacje dla firm, kredyty, inwestycje i inne formy finansowania.
Dodaj odpowiedź

Upadłość konsumencka

rozpoczęty rok temu przez prof
2019-04-02 09:01 19%
Czy obejmuje wszystkie długi? Czy sa może długi, których upadłość objąć nie może? 
odpowiedziano rok temu przez radek
2019-04-02 11:11 32%
Jak najbardziej Nie ogłosisz upadłości jeśli jesteś osoba nieuczciwą. Sąd nie zgodzi się na upadłość, jeśli długi powstały z powodu rażącego niedbalstwa albo celowego działania dłużnika. Jeśli w trakcie postępowania upadłościowego dłużnik ukrywał majątek albo podejmował działania na szkodę wierzycieli, np. zwolnił się z pracy, nie może liczyć na dobre traktowanie w sądzie.
Na stronie jest wszystko dokładnie opisane:
http://eupadlosci.pl/upadlosc-konsumencka-wykaz-zobowiazan-ktore-nie-podlegaja-umorzeniu/
Jest tutaj wykazane jakie należności nie podlegają upadlości. 
odpowiedziano rok temu przez
2019-04-16 15:28 32%
Osoba wyżej ma rację, z tym, że niestety nietórym udaje się oszukać sąd i udając biednego, pozbyć się długów, a potem żyć jak tylko dusza zapragnie. Takie są światowe realia, jak ktoś jest kuty na swoje, to nieuczciwie wybrnie z takiej sytuacji. A skoro interesuje Cię upadłość, to powinieneś zajrzeć tutaj https://spiralazadluzenia.pl/abc-upadlosci/ . To blog branżowy, o upadłości między innymi.
odpowiedziano 5 miesięcy temu przez bercia
2019-12-31 08:34 63%
Ogłoszenie upadłości powinno odbyć się jak najszybciej, unikniemy wtedy dodatkowych kłopotów. Pomoc w wyjściu z długów poprzez napisanie wniosku o upadłość oferuje https://wyzerujdlugi.pl/blog/ złożenie prawidłowego wniosku pozwala na redukcję zadłużenia nawet o 90% lub jego całkowite anulowanie.
odpowiedziano 4 miesiące temu przez Kasztanek
2020-01-27 14:19 41%
A czy nie lepiej w tej sprawie skontaktować się z prawnikiem. Np. https://krpj.pl/ czy inną kancelarią specjalizującą się w tego typu prawie? Na pewno nam wyjaśnią jak wygląda taki proces i pomogą przejść przez niego, co w imieniu prawa wcale nie jest takie łatwe jak się wydaje. 
odpowiedziano 2 miesiące temu przez tm71
2020-03-23 17:01 52%
Na pewno trzeba sprawę skonsultować z prawnikime. To jest pdstawa. Teraz zmieniają się przepisy, więc artykuły dostępne w necie czy porady się zdezaktualizują. Tutaj https://solvento.pl macie namiar na kancelarię Solvento, która to specjalizuje się w prawie upadłościowym. Warto się z nimi skontaktować i umówić temat. Podposiedzą czy w ogóle w danej sytuacji można liczyć na pozytywne załatwienie sprawy czy też nie. Bardzo uczciwie podchodzą. 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.