Dzisiaj jest: 22.1.2020, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Finansowanie firmy i dotacje

Pieniądze zarówno na start jak i na rozwój firmy. Dotacje dla firm, kredyty, inwestycje i inne formy finansowania.
Dodaj odpowiedź

Upadłość konsumencka

rozpoczęty rok temu przez prof
2019-04-02 09:01 13%
Czy obejmuje wszystkie długi? Czy sa może długi, których upadłość objąć nie może? 
odpowiedziano rok temu przez radek
2019-04-02 11:11 26%
Jak najbardziej Nie ogłosisz upadłości jeśli jesteś osoba nieuczciwą. Sąd nie zgodzi się na upadłość, jeśli długi powstały z powodu rażącego niedbalstwa albo celowego działania dłużnika. Jeśli w trakcie postępowania upadłościowego dłużnik ukrywał majątek albo podejmował działania na szkodę wierzycieli, np. zwolnił się z pracy, nie może liczyć na dobre traktowanie w sądzie.
Na stronie jest wszystko dokładnie opisane:
http://eupadlosci.pl/upadlosc-konsumencka-wykaz-zobowiazan-ktore-nie-podlegaja-umorzeniu/
Jest tutaj wykazane jakie należności nie podlegają upadlości. 
odpowiedziano rok temu przez
2019-04-16 15:28 31%
Osoba wyżej ma rację, z tym, że niestety nietórym udaje się oszukać sąd i udając biednego, pozbyć się długów, a potem żyć jak tylko dusza zapragnie. Takie są światowe realia, jak ktoś jest kuty na swoje, to nieuczciwie wybrnie z takiej sytuacji. A skoro interesuje Cię upadłość, to powinieneś zajrzeć tutaj https://spiralazadluzenia.pl/abc-upadlosci/ . To blog branżowy, o upadłości między innymi.
odpowiedziano 3 tygodnie temu przez bercia
2019-12-31 08:34 50%
Ogłoszenie upadłości powinno odbyć się jak najszybciej, unikniemy wtedy dodatkowych kłopotów. Pomoc w wyjściu z długów poprzez napisanie wniosku o upadłość oferuje https://wyzerujdlugi.pl/blog/ złożenie prawidłowego wniosku pozwala na redukcję zadłużenia nawet o 90% lub jego całkowite anulowanie.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.