Dzisiaj jest: 25.3.2019, imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli

Finansowanie firmy i dotacje

Pieniądze zarówno na start jak i na rozwój firmy. Dotacje dla firm, kredyty, inwestycje i inne formy finansowania.
Dodaj odpowiedź

Opłacalna linia kredytowa dla firmy?

rozpoczęty 2 tygodnie temu przez Kasztanek
2019-03-12 15:13 0%
Czy możecie podpowiedzieć gdzie najlepiej skorzystać z tak zwanej linii kredytowej dla biznesu? Chodzi mi o "poduszkę finansową", z której w razie potrzeby można skorzystać w każdym momencie. Wiem, że banki mają takie oferty dla firm, ale jakie warunki trzeba spełniać, jak długo czeka się na wniosek? 
odpowiedziano 2 tygodnie temu przez Monka
2019-03-13 11:40 50%
Z bankami to różnie i z ich wymaganiami i formalnościami też. Mają swoje wytyczne co do czasu prowadzenia działalności i wiarygodności. Może warto zapytać w banku od razu. A są jakieś inne możliwości na finansowanie jak nie bank? 
odpowiedziano tydzień temu przez Kasztanek
2019-03-19 17:06
Też myślałem, ze najlepiej udac się do banku nie powiem. Ale w moim jak zaczęlsi wymieniać jakie dokumenty mam dostarczyć to mi się odechciało, bo ich wyciaganie od księgowej będzie czasochłonne. Przeszukałem internet i trafiłem na https://www.finiata.pl/, na pierwszy rzut oka wygląda ok, ktoś może z tej linii kredytowej korzysta? 
odpowiedziano 3 dni temu przez Monka
2019-03-21 15:37
Ja jeszcze nie słyszałam o tej firmie, ale z ciekawości weszłam na stronę. Czy dobrze rozumiem, że to linia kredytowa w aplikacji i po otrzymaniu decyzji można wypłącić dowolną kwotę a czas spłaty to 6 miesięcy? 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.