Dzisiaj jest: 31.7.2021, imieniny: Ignacego, Lodomiry, Romana

Finansowanie firmy i dotacje

Pieniądze zarówno na start jak i na rozwój firmy. Dotacje dla firm, kredyty, inwestycje i inne formy finansowania.
Dodaj odpowiedź

Opłacalna linia kredytowa dla firmy?

rozpoczęty 2 lata temu przez Kasztanek
2019-03-12 15:13 30%
Czy możecie podpowiedzieć gdzie najlepiej skorzystać z tak zwanej linii kredytowej dla biznesu? Chodzi mi o "poduszkę finansową", z której w razie potrzeby można skorzystać w każdym momencie. Wiem, że banki mają takie oferty dla firm, ale jakie warunki trzeba spełniać, jak długo czeka się na wniosek? 
odpowiedziano 2 lata temu przez Monka
2019-03-13 11:40 56%
Z bankami to różnie i z ich wymaganiami i formalnościami też. Mają swoje wytyczne co do czasu prowadzenia działalności i wiarygodności. Może warto zapytać w banku od razu. A są jakieś inne możliwości na finansowanie jak nie bank? 
odpowiedziano 2 lata temu przez Kasztanek
2019-03-19 17:06 58%
Też myślałem, ze najlepiej udac się do banku nie powiem. Ale w moim jak zaczęlsi wymieniać jakie dokumenty mam dostarczyć to mi się odechciało, bo ich wyciaganie od księgowej będzie czasochłonne. Przeszukałem internet i trafiłem na https://www.finiata.pl/, na pierwszy rzut oka wygląda ok, ktoś może z tej linii kredytowej korzysta? 
odpowiedziano 2 lata temu przez Monka
2019-03-21 15:37 51%
Ja jeszcze nie słyszałam o tej firmie, ale z ciekawości weszłam na stronę. Czy dobrze rozumiem, że to linia kredytowa w aplikacji i po otrzymaniu decyzji można wypłącić dowolną kwotę a czas spłaty to 6 miesięcy? 
odpowiedziano 2 lata temu przez Bartas Gdańsk
2019-03-27 10:08 42%
Znam Finiatę, mam na niej linie kredytową od 5 miesięcy. Fajne jest to, ze decyzja jest w mniej niż godzinę. Zarejestrowałem się, przesłałem dane wraz z fakturą wystawioną przez moją firmę i czekałem jak dobrze pamiętam 15 minut i dostałem ofertę. Dla mnie była ona korzystna więc ją zaakceptowałem i zaznaczyłem kwotę do wypłaty i polecała na konto moje do dyspozycji. To była mała kwota wiec od razu po wpływach ją uregulowałem. A teraz mam linię większą i co miesiać wpłacam stałą kwotę. 
odpowiedziano 2 lata temu przez Kasztanek
2019-03-28 15:58 53%
Aha, a czy wiesz może ile czasu prowadzenia działalności wymaga Finiata i jakie dokumenty dokładnie są wymagane by dostać ofertę? 
odpowiedziano 2 lata temu przez Bartas Gdańsk
2019-04-01 10:38 44%
Jak ja się dowiadywałem to było to 6 miesięcy. Ale najlepiej jak wejdziesz na https://www.finiata.pl/ i tam jest czat online, więc możesz dokładnie o wszystko zapytać. Też mają profil na Facebooku, więc pewnie przez Messanger również udzielą Ci informacji. To zawsze wygodniejsze niż stanie w kolejce w banku, po to by zapytać o takie podstawowe informacje. 
odpowiedziano 2 lata temu przez Monka
2019-12-30 15:00 41%
Finiata to naprawdę ciekawe rozwiązanie dla biznesu. Już dość dawno o niej słyszałam, ale wtedy skorzystanie jednak odroczyłam. Teraz planuje wrócić do tematu, bo rozważam inwestycje. I nawet sprawdziłam z ciekawości nowe opinie na portalach z opiniami właśnie i coraz więcej klientów jest z tej formy finansowania zadowolona. 
odpowiedziano rok temu przez
2020-09-30 22:43 60%
Linia kredytowa to korzystny produkt, ale do czasu... Dlatego warto też wiedzieć, jak go zlikwidować. Na https://www.biznesnetworking.pl/jak-zlikwidowac-kredyt-odnawialny/ powstał na ten temat poradnik.
odpowiedziano rok temu przez
2020-10-29 12:52 61%
Polecam skontaktowanie się z doradca kredytowym. Doradca powinien powiedzieć jaka będzie tutaj najlepsza opcja i który bank ma obecnie korzystną ofertę w zakresie linii kredytowej. Szczególnie, że oferty kredytów zmieniają się z tygodnia na tydzień i jednego tygodnia jeden bank moze nieć najkorzystniejszą opcję, drugiego tygodnia drugi bank.

Zerknijcie sobie również na promocje bankowe na stronie:
https://www.tanie-konto.pl/promocje/
Dobrze będzie poszukać jakiegoś wygodnego konta firmowego ze sporym debetem. 
odpowiedziano 8 miesięcy temu przez
2020-11-26 18:54 39%
Zdecydowanie. Nawet jak człowiek poświęci godziny na wyszukiwanie kredytów przez internet to i tak neiwiele daje bo mnóstwo informacji jest zawartych gdzieś tam głęboko w regulaminach a nikt tego nie czyta. Doradcy natomiast posiadają taką wiedzę i mogą powiedzieć gdzie są najkorzystniejsze oferty. Ja tam zawsze z https://www.boldinvest.pl/ współpracuję i jestem z nich zadowolona
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.