Dzisiaj jest: 26.5.2019, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Finansowanie firmy i dotacje

Pieniądze zarówno na start jak i na rozwój firmy. Dotacje dla firm, kredyty, inwestycje i inne formy finansowania.
Dodaj odpowiedź

Opłacalna linia kredytowa dla firmy?

rozpoczęty 2 miesiące temu przez Kasztanek
2019-03-12 15:13 1%
Czy możecie podpowiedzieć gdzie najlepiej skorzystać z tak zwanej linii kredytowej dla biznesu? Chodzi mi o "poduszkę finansową", z której w razie potrzeby można skorzystać w każdym momencie. Wiem, że banki mają takie oferty dla firm, ale jakie warunki trzeba spełniać, jak długo czeka się na wniosek? 
odpowiedziano 2 miesiące temu przez Monka
2019-03-13 11:40 57%
Z bankami to różnie i z ich wymaganiami i formalnościami też. Mają swoje wytyczne co do czasu prowadzenia działalności i wiarygodności. Może warto zapytać w banku od razu. A są jakieś inne możliwości na finansowanie jak nie bank? 
odpowiedziano 2 miesiące temu przez Kasztanek
2019-03-19 17:06 60%
Też myślałem, ze najlepiej udac się do banku nie powiem. Ale w moim jak zaczęlsi wymieniać jakie dokumenty mam dostarczyć to mi się odechciało, bo ich wyciaganie od księgowej będzie czasochłonne. Przeszukałem internet i trafiłem na https://www.finiata.pl/, na pierwszy rzut oka wygląda ok, ktoś może z tej linii kredytowej korzysta? 
odpowiedziano 2 miesiące temu przez Monka
2019-03-21 15:37 50%
Ja jeszcze nie słyszałam o tej firmie, ale z ciekawości weszłam na stronę. Czy dobrze rozumiem, że to linia kredytowa w aplikacji i po otrzymaniu decyzji można wypłącić dowolną kwotę a czas spłaty to 6 miesięcy? 
odpowiedziano 2 miesiące temu przez Bartas Gdańsk
2019-03-27 10:08 50%
Znam Finiatę, mam na niej linie kredytową od 5 miesięcy. Fajne jest to, ze decyzja jest w mniej niż godzinę. Zarejestrowałem się, przesłałem dane wraz z fakturą wystawioną przez moją firmę i czekałem jak dobrze pamiętam 15 minut i dostałem ofertę. Dla mnie była ona korzystna więc ją zaakceptowałem i zaznaczyłem kwotę do wypłaty i polecała na konto moje do dyspozycji. To była mała kwota wiec od razu po wpływach ją uregulowałem. A teraz mam linię większą i co miesiać wpłacam stałą kwotę. 
odpowiedziano 2 miesiące temu przez Kasztanek
2019-03-28 15:58 44%
Aha, a czy wiesz może ile czasu prowadzenia działalności wymaga Finiata i jakie dokumenty dokładnie są wymagane by dostać ofertę? 
odpowiedziano 2 miesiące temu przez Bartas Gdańsk
2019-04-01 10:38 50%
Jak ja się dowiadywałem to było to 6 miesięcy. Ale najlepiej jak wejdziesz na https://www.finiata.pl/ i tam jest czat online, więc możesz dokładnie o wszystko zapytać. Też mają profil na Facebooku, więc pewnie przez Messanger również udzielą Ci informacji. To zawsze wygodniejsze niż stanie w kolejce w banku, po to by zapytać o takie podstawowe informacje. 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.