Dzisiaj jest: 18.4.2024, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Księgowość i podatki

Rozliczanie działalności firmy. Kadry i płace. VAT i wszystko, co z nim związane. Kontakt z US. Wszystko na temat!
Dodaj odpowiedź

W jaki sposob pozbyć się zadłużenia

rozpoczęty 6 lat temu przez
2018-10-12 08:48 41%
Niestety ale obecnie mam zadłużenie na ponad 40 tys. złoytych. W jaki sposob mogę pozbyc się zadłuzenia? Nie mam zdolności kredytowej
odpowiedziano 6 lat temu przez
2018-10-15 07:56 40%
Jest wiele sposobów na pozbycie się zadłużenia
negocjacja z firmą - jest to pierwsze co powinniśmy zrobić. W wielu przypadkach firmy decydują się na negocjacje z uwagi na to, że im również zalezy na odzyskaniu swoich pieniędzy. 
korzystanie z firmy oddłużeniowej ( tego jednak nie polecam do konca z uwagi na to,ze takie firmy często pobierają pieniadze praktycznie za nic)
oraz kredyt konsolidacyjny. Jest ich wiele. Dzięki temu będizecie mieli mniejszą miesięczną ratę oraz wszystko będzie rozłożone na dłuższy okres. W tym celu warto jest skorzystać z porównań kredytów konsolidacyjnych w sieci ( na pewno takie znajdziecie)
<spamlink>
Dobrze jest poszukać agregatora, który zbiera jedynie aktualne oferty pożyczek. 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.