Dzisiaj jest: 22.9.2019, imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Księgowość i podatki

Rozliczanie działalności firmy. Kadry i płace. VAT i wszystko, co z nim związane. Kontakt z US. Wszystko na temat!
Dodaj odpowiedź

Usługi księgowe i doradztwo

rozpoczęty 2 lata temu przez Monka
2017-11-29 13:56 18%
Jeśli tylko wpisze się w wyszukiwarkę frazę typu usługi księgowe warszawa to od razu mamy sporo wyników typu http://www.business-care.pl/uslugi/uslugi-ksiegowe.html . Pytanie brzmi jak znaleźć sensowne wsparcie, które w standardzie wykraczało będzie poza zwykłe prowadzenie dokumentów, żeby nie tracić czasu na rozmawianie z każdą firmą? Mam tu na myśli np. doradztwo.
odpowiedziano 2 lata temu przez Bartas Gdańsk
2018-01-19 11:38 36%
W takich przypadkach jak twój istotne są dwie rzecz. Mianowicie skłonność do ryzyka poniesienia odpowiedzialności za ewentualne błędy. Druga sprawa to forma rozliczeń. Popularne to rozliczenie ryczałtowe, o którym poczytasz tu https://www.aktyw.opole.pl/przydatne-informacje/111-co-to-jest-ryczalt-i-na-czym-polegaja-rozliczenia-ryczaltowe.html lub książka przychodów i rozchodów. Jeżeli godzisz się na ryzyko, to możesz prowadzić sama księgowość korzystając z systemów online. W przypadku formy rozliczeń to tak naprawdę zależy od wielu rzeczy. Pogadaj z księgową na ten temat najlepiej.
odpowiedziano 8 miesięcy temu przez gochuniaa
2019-01-30 22:24 33%
Polecam <spamlink> bardzo dobrze rozbudowane narzędzie dla małych i dużych firm. Posiada bardzo bogaty system zarządzania księgowością online, w bardzo niskiej cenie, zajmuje czołową pozycję w Polsce.
odpowiedziano 6 miesięcy temu przez MikoPL
2019-03-21 12:07 18%
Dobra firma, która doradzi i poprowadzi księgowość to skarb. Idealnie, jeżeli posiada ubezpieczenie. W sieci nie brakuje ofert typu https://optymalni.rzeszow.pl/ ale trzeba je dobrze przefiltrować.
odpowiedziano 5 miesięcy temu przez BeciaKorpo
2019-04-10 08:50 26%
Zgadzam się z poprzednikiem - teraz jest pełno różnych biur księgowo-rachunkowych, można ich znaleźć w każdym mieście :) Ja korzystam z usług Biura Kooperacja z Poznania i sobie bardzo chwalę ich usługi: https://biurokooperacja.pl/
odpowiedziano 5 miesięcy temu przez Katarzynaa
2019-04-29 14:27 78%
U mnie co miesiąc wszystkie zdarzenia są powtarzalne , dlatego samodzielnie poprowadze swoje rozliczenia na wfirma.pl Przez jakiś czas dokonywalam równolegle rozliczeń z biurem rachunkwym i wyliczenia były identyczne. Wię zdecydowałam się samodzielnie prowadzić księgowość.
odpowiedziano 2 miesiące temu przez kama
2019-08-05 19:06 86%
jeżeli firma jest mała, obrót nie jest na wysokim poziomie to pewnie można samodzielnie prowadzić księgowość. Na nieco wyższym levelu już sobie tego nie wyobrażam. Moje "papierki" ogarnia https://www.biuroteneo.pl/. Pod hasłem ogarnia mam na myśli nie tylko zestawienia, ale też konkretne, merytoryczne doradztwo. 
odpowiedziano 2 tygodnie temu przez Ola9
2019-09-09 12:29 78%
Wydaje mi się, że przede wszystkim powinno poszukać się dobrej księgowej. To taka podstawa. Samodzielnie bardzo cięzko byłoby Wam to prowadzić. Są to niezwykle skomplikowane działania, do których potrzeba odpowiedniej wiedzy. Jeżeli szukacie kogoś do swojej firmy, to zerknijcie na http://www.ec-biuro-rachunkowe.pl/cennik/ Takie osoby powinny posiadać również dużą wiedzę i doświadczenie.
odpowiedziano tydzień temu przez Waldemarr
2019-09-16 21:12 25%
W Katowicach działają oni - [url]https://biuromda.pl/obsluga-kadrowo-placowa[/url]. Zajmują się wszystkim, co związane jest z prowadzeniem biznesu. Dobra księgowość to podstawa w biznesie, bez tego ani rusz. Wiele się też zmienia i ciężko samemu nadążyć, a oni zawsze są na bieżąco. 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.