Dzisiaj jest: 16.6.2019, imieniny: Aliny, Anety, Benona

Księgowość i podatki

Rozliczanie działalności firmy. Kadry i płace. VAT i wszystko, co z nim związane. Kontakt z US. Wszystko na temat!
Dodaj odpowiedź

Usługi księgowe i doradztwo

rozpoczęty 2 lata temu przez Monka
2017-11-29 13:56 19%
Jeśli tylko wpisze się w wyszukiwarkę frazę typu usługi księgowe warszawa to od razu mamy sporo wyników typu http://www.business-care.pl/uslugi/uslugi-ksiegowe.html . Pytanie brzmi jak znaleźć sensowne wsparcie, które w standardzie wykraczało będzie poza zwykłe prowadzenie dokumentów, żeby nie tracić czasu na rozmawianie z każdą firmą? Mam tu na myśli np. doradztwo.
odpowiedziano rok temu przez Bartas Gdańsk
2018-01-19 11:38 36%
W takich przypadkach jak twój istotne są dwie rzecz. Mianowicie skłonność do ryzyka poniesienia odpowiedzialności za ewentualne błędy. Druga sprawa to forma rozliczeń. Popularne to rozliczenie ryczałtowe, o którym poczytasz tu https://www.aktyw.opole.pl/przydatne-informacje/111-co-to-jest-ryczalt-i-na-czym-polegaja-rozliczenia-ryczaltowe.html lub książka przychodów i rozchodów. Jeżeli godzisz się na ryzyko, to możesz prowadzić sama księgowość korzystając z systemów online. W przypadku formy rozliczeń to tak naprawdę zależy od wielu rzeczy. Pogadaj z księgową na ten temat najlepiej.
odpowiedziano 5 miesięcy temu przez gochuniaa
2019-01-30 22:24 27%
Polecam <spamlink> bardzo dobrze rozbudowane narzędzie dla małych i dużych firm. Posiada bardzo bogaty system zarządzania księgowością online, w bardzo niskiej cenie, zajmuje czołową pozycję w Polsce.
odpowiedziano 3 miesiące temu przez MikoPL
2019-03-21 12:07 18%
Dobra firma, która doradzi i poprowadzi księgowość to skarb. Idealnie, jeżeli posiada ubezpieczenie. W sieci nie brakuje ofert typu https://optymalni.rzeszow.pl/ ale trzeba je dobrze przefiltrować.
odpowiedziano 2 miesiące temu przez BeciaKorpo
2019-04-10 08:50 15%
Zgadzam się z poprzednikiem - teraz jest pełno różnych biur księgowo-rachunkowych, można ich znaleźć w każdym mieście :) Ja korzystam z usług Biura Kooperacja z Poznania i sobie bardzo chwalę ich usługi: https://biurokooperacja.pl/
odpowiedziano 2 miesiące temu przez Katarzynaa
2019-04-29 14:27 78%
U mnie co miesiąc wszystkie zdarzenia są powtarzalne , dlatego samodzielnie poprowadze swoje rozliczenia na wfirma.pl Przez jakiś czas dokonywalam równolegle rozliczeń z biurem rachunkwym i wyliczenia były identyczne. Wię zdecydowałam się samodzielnie prowadzić księgowość.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.