Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Zakładanie firmy

Jak założyć firmę? Jaki rodzaj działalności wybrać? Skąd wziąć pieniądze na uruchomienie firmy? Czego unikać? Porady. Odpowiedzi na każde pytania.
Dodaj odpowiedź

Program do faktur

rozpoczęty 5 lat temu przez Maxym
2018-12-10 19:43 45%
W przyszłym roku planuję założyć coś swojego. Jednak mam pewien problem. Zastanawiam się - czy lepiej zatrudnić księgowego, czy też skorzystać z programu do faktur? Co według Was jest bardziej korzystne i opłacalne?
odpowiedziano 5 lat temu przez PatrykM
2018-12-12 20:02 33%
Prosta sprawa - oprogramowanie. Na pewno nie będziesz chciał użerać się z księgowym, który wiecznie będzie sie upominał o faktury. Za sprawą programu będziesz mógł kontrolować i wystawiać faktury na bieżąco. Najlepiej wybierz oprogramowanie, które działa na zasadzie dostępu do internetu. Wtedy będziesz mógł zalogować się na swoje konto z dowolnego urządzenia w każdym miejscu. Niedość że zaoszczędzisz czas, to jeszcze pieniądze.
odpowiedziano 5 lat temu przez Maxym
2018-12-13 10:45 44%
A z jakiego oprogramowania korzystasz? Czy ma możliwość wystawiania faktur w różnych walutach i językach? Jesteśmy nastawieni na współpracę z zagranicznymi klientami, więc taka opcja jak najbardziej by się przydała. Czy oprogramowanie działające na zasadzie dostępu do internetu jest rzeczywiście bezpieczne?
odpowiedziano 5 lat temu przez PatrykM
2018-12-17 08:29 44%
Od 6 miesięcy korzystamy z <oferty firmy zlecającej spam>. Wcześniej mieliśmy darmowe oprogramowanie, ale kompletnie się nie sprawdziło z uwagi na małą ilość funkcji. Oprogramowanie którego używamy zapewnia możliwość wystawiania faktur zagranicznym klientom. Dodatkowo możesz na takiej fakturze umieścić swoje logo oraz reklamę. Co do bezpieczeństwa, to jest zapewnione w 100%. Oprogramowanie jest tak skonstruowane żeby chronić dane twoich klientów oraz dostęp do konta.
odpowiedziano 5 lat temu przez TomKowal
2018-12-18 13:18 64%
W mojej firmie korzystamy z <spam>. Świetny program, do tego polski. Pomaga w prowadzeniu ksiąg handlowych, analizach finansowych, sprawozdaniach finansowych itp. Może też monitorować pracę w firmie. Ogólnie jestem zadowolony, więc jakbym miał polecić, to właśnie ten. Możesz sobie sprawdzić szczegóły: <spamlink>
odpowiedziano 5 lat temu przez
2019-03-04 07:56 62%
W firmie jakiś czas temu przeszliśmy na faktury elektroniczne. Z kilku powodów
jest to bardziej ekologiczne i nie produkujemy masy makulaty bo faktur wystawiamy bardzo dużo
jest to wygodne bo wszystko mozna załatwić przed komputerem
poza tym od jakiegoś czasu nawet nie mielismy kontaktu z klientami, którzy wymagaliby faktury w wersji tradycynej.... Większość z nich wolała fakturę w wersji elektronicznej

Nie powinno być większego problemu z programem:
http://monitorfx.pl/faktury-elektroniczne/

Współczesne programy do faktur elektronicznych są bardzo wygodne. 
odpowiedziano 5 lat temu przez
2019-04-17 10:28 62%
Ze swojej strony polecić mogę nowoczense narzędzie mojebiuro24.pl które łączy na jednym systemie przedsiębiorcę - może on wystawiać faktury na wfirma.pl, które są od razu wstępnie księgowane i księgową - biuro rachunkowe, które sprawdza poprawność tych danych. Przedsiębiorca ma dostęp do danych swojej firmy 24h na dobe a księgowy ułatwiona pracę - nie musi ręcznie wprowadzać faktur. 
odpowiedziano 5 lat temu przez
2019-04-24 12:33 59%
Ja korzystam w wfirmy.pl, sama wystawiam faktury, prowadzę księgowość.Teraz nawet zatrudniłam pracownika i też rozliczam go w tym programie wszystko jest łatwe i potrafie sobie sama poradzić. Więc zdecydowanie polecam.
odpowiedziano 5 lat temu przez
2019-05-06 13:07 59%
Prowadziłam jakiś czas księgowość samodzielnie, ale zbyt często zdarzały mi się błędy, dlatego zamówiłam usługę biura rachunkowego. To było kilka lat temu. Teraz stać mnie, by przejąć pewną jednostkę, tylko moje biuro nie zrobi mi audytu sprawozdań finansowych. W związku z tym, muszę to zlecić komuś innemu.
odpowiedziano 5 lat temu przez
2019-06-13 10:57 61%
U nas sprawdza się aplikacja AZ https://az.pl/fakturowanie/ Jest bardzo wygodna bo można fakturować na komputerze, smartfonie czy tablecie
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.