Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Zakładanie firmy

Jak założyć firmę? Jaki rodzaj działalności wybrać? Skąd wziąć pieniądze na uruchomienie firmy? Czego unikać? Porady. Odpowiedzi na każde pytania.
Dodaj odpowiedź

Abonament biznesowy - jaka sieć?

rozpoczęty 6 lat temu przez Kasztanek
2018-07-03 13:56 54%
Wiadomo, ze telefon/internet w firmie to podstawa. Ofert bussines u operatorów cała masa. Pytanie tylko z którą siecią najlepiej się współpracuje. Możecie coś podpowiedzieć? 
odpowiedziano 6 lat temu przez Monka
2018-07-09 13:30 47%
To wszystko zależy od tego jakie masz potrzeby. Bo ofert dla firm jest dużo tak jak wspominasz. Musisz określić czy dużo dzwonisz, wtedy nielimitowane rozmowy są konieczne, czy korzystasz z sms i czy potrzebujesz internet. Spisz sobie to wszystko i wtedy moze z jakiejś porównywarki skorzystaj. 
odpowiedziano 6 lat temu przez Kasztanek
2018-07-10 11:44 50%
No rozmowy koniecznie, bo wiadomo zawsze trzeba gdzieś zadzwonić i Internet to na pewno, bo maile itp. Z ciekawości sprawdziłem na KOMÓRKOMACIE i wyszło, ze dobrą firmową ofertę ma TMobile i Orange. Ale jeszcze muszę rozważyć kwestię czy chce nowy telefon w abonamencie, czy kupić osobno. 
odpowiedziano 6 lat temu przez KsiazkowaMama
2018-07-13 10:01 54%
Kup sobie polisingowego I Phone a abonament bez sprzętu w T Mobile. My mamy w T Mobile od niedawna internet i można powiedzieć, ze działa fajnie. Niby domowy a jednak mobilny i szybki. A ca niecałe 60 zł z ratą za sprzęt, Ale prywatnie mama wzięłam. Na firmę pewnie masz podobnie, porównaj sobie w tym komórkomacie tez oferty internetowe. Czasami jak masz kilka abo to lepsza oferta jest., 
odpowiedziano 6 lat temu przez Kasztanek
2018-07-17 11:39 49%
Ja z ciekawości sprawdzałem jeszcze jak to wygląda prepaid. I Komórkomat mi pokazuje, że za 29 zł abonamentu w Virgin mam darmowe wszystko a to samo w Plusie z umową jest na 24 m za 60 zł. 
odpowiedziano 6 lat temu przez Monka
2018-07-19 10:51 53%
Mi gdzieś taka reklama na Facebooku się pojawiła i powiem Ci, ze za niecałe 30 zł doładowania masz niezły pakiet. I nie masz umowy i wrazie co jak stracisz płynność to nie zostajesz z abonamentem. A za doładowania też FV sobie w koszty wliczysz. 
odpowiedziano 6 lat temu przez Kasztanek
2018-07-23 11:05 52%
Pod tym względem to faktycznie się opłaca. Może i na takie coś się zdecyduje. Posprawdzam jeszcze oferty i może przemyślę sprawę. Z resztą teraz pakiety odnawiają się w większości sieci automatycznie tylko trzeba mieć pieniądze na koncie, prawda? 
odpowiedziano 6 lat temu przez MikoPL
2018-07-24 09:09 51%
Ja mam na abonament więc Ci nie powiem. Najlepiej to zapytać się w salonie. Oczywiście możesz sobie porównać oferty w porównywarce, ale najlepiej i taki udać się do salonu i zapytać doradce. Tak mi się wydaje, przynajmniej. 
odpowiedziano 6 lat temu przez Kasztanek
2018-07-25 11:20 54%
W Komórkomacie sprawdzałem, ale może faktycznie do salonu się przejdę w wolnej chwili i dokładnie zapytam. 
odpowiedziano 6 lat temu przez pierundc
2018-08-07 12:01 50%
Jeśli chodzi o dobry abonament dla firm to zdecydowanie play. Miałem już paru innych operatorów i zawsze był jakiś problem. Albo z obsługą albo z fakturami. W play nie mam takich problemów. Dodatkowo teraz wziąłem sobie iphona X w bardzo fajnej ofercie. Zdecydowanie polecam.
odpowiedziano 4 lata temu przez
2020-03-28 16:31 53%
Wiele firm przenosi się do Play. Nie wiem jak tam wygląda oferta i czy można coś negocjować. Każdy ma inne wymagania i potrzebuje innych rozwiązań, więc trzeba porównać propozyjce i wybrać najlepszą. Jeśli zdecydujecie się na Play, to tutaj https://panwybierak.pl/blog/jak-sprawdzic-stan-konta-w-play/ możecie sobie poczytać jak się tam sprawdza stan konta. 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisu.